Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Viszkető, égő lábfej minden...

Viszkető, égő lábfej minden este. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Hónapok óta azzal a problémával küzdök, hogy lefekvés után nem sokkal elkezd a talpam viszketni, majd tűszúrás szerű fájdalmak követik. Ilyenkor be is vörösödik, van hogy kicsit be is dagad. Allergiára gondoltam, ezért lecseréltem a mosószert, nem is egyszer. Lecseréltem a tusfürdőmet, sőt egy időre ki is iktattam. Elmentem bőrgyógyászhoz, de nem tudott mit mondani rá. Felírt testápolót és allergiagyógyszert, amivel már eddig is próbálkoztam, teljesen hatástalanok. Egy kis ideig hatott a Flector gél, de már az sem. Ami még egy kicsit segít a hideg vizes borogatás, áztatás, de már ez is csak pár percre megoldás. Sajnos már alig tudok aludni tőle. Valakivel fordult már elő ilyen? Bármilyen tippet szívesen fogadok! Köszönöm!

2021. jan. 26. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy kezdő stádiumú cukorbeteg vagy.
2021. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ezt olvastam több helyen is, de elég sok vérvételen voltam és nem volt erre utaló jel.
2021. jan. 26. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonló volt, komoly lábviszketésem volt, kb véresre vakartam magam, ami persze fájt, volt mosószer csere, aztán tusfürdő is, minden, de egyszerűen viszketett tovább. Aztán leálltam egy bizonyos étrendkiegészítő szedésével, konkrétan a márkával és láss csodát elmúlt.
2021. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ebben lehet valami, mert mostanában elég sok újfajta vitamint és egyéb készítményt kell szednem. :(
2021. febr. 5. 11:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!