Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hánytatok már utcán?Nem...

Hánytatok már utcán?Nem éreztétek magatokat kellemetlenül ez miatt?

Figyelt kérdés
Betegség miatt vagy valami miatt?

2021. jan. 26. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Gyerekként előfordult egyszer-egyszer, akkor egy kicsit kellemetlen volt.

Idősebb korban pedig meg volt az oka, hogy miért kellett, akkor örültem, hogy megszabadultam a feleslegtől. :D

2021. jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Hát én voltam már iszonyú rosszul az utcán és rókáztam is, de szerencsére relative néptelen volt az utca

Kellemetlenül azért nem éreztem magam, mert annyira rosszul voltam hogy ez meg se fordult a fejemben igazából...

2021. jan. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Parom egy karacsonyi vasarnal. En nem cikinek ereztem, hanem baromira sajnaltam, utalok hanyni, a szivemre vettem hogy ott szenvedett, raadasul emberek kozott azert.

Az hogy neki milyen volt, nem tudom, nem okozott neki nagy lelki traumat az biztos mert 5 perccel kesobb mar nevetett. :D

2021. jan. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Olyan volt hogy este buli utan reszegen mentem haza es behanytam egy bokorba. Nem ereztem magam kellemetlenul, sot az ember megkonnyebbul egy jo hanyas utan. Nem veletlenul akar az onnan kijonni.
2021. jan. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2021. jan. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Én calicivírust kaptam el, sajnos munkàból hazamenet nem bírtam ki. Aki volt calicis, tudja. Rosszul éreztem magam miatta, de ez volt.
2021. jan. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Angel3000 ***** válasza:
91%
Szia! Én egyszer végig hànytan az utcàt mire nagy nehezen eljutottam a Körzeti orvoshoz. Az orvosnônek beszoltak, hogy vàr itt egy fiatal làny akinek erôs hànyingere van. A doktornô kiszolt hozzàm- „maga terhes“. Mire én „ nem vagyok terhes“ a torkom fàj. Mire ujra csak azt mondta „de higgye el, maga terhes“! Mondtam az orvosnônek, hogy nézze meg a mandulàmat! Beengedett végre a vizsgàloba, majd ott is elhànytam magamat. Csak folytatta tovàmm „maga terhes“ - màr sirva fakadtam és erre bele nézettr a torkomba és nagy szemekkel kért bocsànatot az orvosnô! Azt mondta, hogy gennyes mandula gyulladàsom van, és irta is a receptet!
2021. jan. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Éppen hányni nem hánytam, de egy időben többször elájultam. Szerintem ha az ember bármilyen okból annyira rosszul lesz az utcán, hogy ezzel felhívja magára a figyelmet, akkor nem az érdekli, hogy egy rakat idegen mit gondol az esetről.
2021. jan. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem az a ciki, hanem ha a másik végeden is jön közben a cucc. Ez azért miniszoknyában elég cink! :-)
2021. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!