Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hány nappal előbb jelentkeznek...

Hány nappal előbb jelentkeznek az időjárásváltozás okozta kellemetlenségek nálatok?

Figyelt kérdés
Kicsivel több, mint egy éve kezdtek fájni a kezeim, pontosan nem az izület, hanem inkább a csont. Kb.egyidőben a változások jövetele előtt vagy mikor már bekövetkeztek. Néha csak azért veszem észre, mert éppen nem vagyok elfoglalva, néha jobban fáj, de sose fáj annyira, hogy fájdalomcsillapítót kellene bevenni rá. Azért gondoltam az időjárásra, mert nem állandóan fáj, de vissza-visszatér. Vérképem, CRP, vvt, immunoglobulinok oké, egyéb tünetem nincs, nem vagyok fáradékony, stb., csak ez. Illetve alacsony a vérnyomásom van, néha picit ,,lipántosnak" érzem magam, mint aki lehúzott egy pálinkát, pl. ma délelőtt is. :D A hétvégére jön éjszakára a mínusz.

2021. jan. 5. 05:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
24 óra. A térdem hasogatásából pontosan meg tudom mondani a hidegfront érkezését. De úgy, h órát lehet hozzá állítani. A meteorológusok néha tévednek, a qrva térdem soha!
2021. jan. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ma már érzem a hidegfront közeledtét.
2021. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Háát...soha.

Tudom, majd ha öreg leszek...50/F.

2021. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!