Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a fejem már 5 napja?

Mitől fájhat a fejem már 5 napja?

Figyelt kérdés

Az utóbi 5 napban, minden egyes nap fájt a fejem.

Néha erősebben néha gyengébben. Szemüveges vagyok, de mivel digitális oktatás van, ezért október óta nem nagyon használtam. Mégis most kezdődött az egész 5-6 napja.

Gyógyszer használ úgy ahogy.. de másnap visszajön a fájás.

Lehetséges hogy azért van mert nem mozgok eleget és sokat ülök? Vagy mi lehet? (Bal szemem mögött fáj MOST"" de inkabb hátul szokott vagy felül. Bal fülem is érdekes mostanában ahogy a bal szemem is.

Sokat eröltetem a szemem de csak a bal faj altalaban meg ki is szarad hamar

Az is lehetseges hogy a szememmel van összeköttetésben a fejfájás?



2021. jan. 26. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Itt nagyon sok fejfájásra szakosodott remek orvos van.


Viccet félretéve, szerinted van 2 egyforma fejfajas, vagy 2 egyforma betegség?


Lehet hogy a szemed, lehet hogy a fáradtság, lehet vitaminhiány, és még vagy 70 más oka.

2021. jan. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom hogy felesleges kerdezni.. inkabb el kene mennem orvoshoz

De a haziorvos meg csak annyit csinal hogy telefonba kerdez par dolgot es felir gyogyszereket


Csak ha valakinek volt mar hasonlo az nyugtato tud lenni

2021. jan. 27. 00:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem konkrétan múlt májusban volt hasonló problémám. 5 napja folyamatosan fájt a fejem (főleg a szememnél). Én is szemüveges vagyok. Elmentünk COVID-19 tesztre, de negatív lett, úgyhogy valószínűleg nem az :) Ugyan máig ötletem sincs, hogy mi lehetett a baj, de 1-et legalább így kizárhatsz :D
2021. jan. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi vizet fogyasztasz?
2021. jan. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Napok óta változó időjárási frontok is okozhatnak fejfájást, de az is lehet keveset vagy a levegőn, nem mozogsz eleget, kevés vizet iszol. Persze egy vírusos betegség is kezdődhet fejfájással, és sok minden más is okozhatja. Ha 1 hét után is fennáll a helyzet, akkor szerintem hívd fel a háziorvosod.
2021. jan. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomásod rendben van? Amúgy nekem a nyakam miatt szokott sokat fájni a fejem.
2021. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!