Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha az ember szerelmi bánatot...

Ha az ember szerelmi bánatot érez, milyen kémiai folyamat játszódik le a szervezetben?

Figyelt kérdés
és hogy reagál erre az idegrendszer
2010. aug. 15. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biológus, de annyit tudok, hogy a szeme sarkában megjelenhet egy sós vizes oldat, amit úgy hívnak: könny
2010. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a hadronok összeütközésbe kerülnek egyes prolaktint védő protonnal. Ez az indikáció hozza ki a végső diagnózist:


HULYE KÉRDÉS

2010. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az anyátok partcellás p*cs*j*t normális válaszokat kérek. Én is tudom, hogy hülye kérdés, de ezeket nem hülyék szorakoztatására írom ki. Komoly a kérdésem és engem is érdekel az emberi test rejtett titka ezen téma iránt. Bocsánat ha valakit ezzel a kérdéssel felbosszantottam. Röviden tömören nem kell a bunkó válasz.
2010. aug. 16. 23:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy vmi különleges kémiai folyamat lenne, vagy ha igen akkor ugyan olyan mint az örömnél stb. Minden ilyet az agy érez, és az csinál mindent
2012. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!