Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki probalta mar a c-peptidet?

Valaki probalta mar a c-peptidet?

Figyelt kérdés

Ki szeretnem probalni annyi jot hallotam mar rola de viszont kritikat is . nem tudom h valoban hasznal e vagy sem. Nincs konkret betegsegem

De nagyon stresszes eletet elek es nem tudom kezelni a problemaimat valamint panik rohamaim vannak. Tobb mindent probaltam mar de nm szeretnek nyugtatokon elni.

Valakinek van e tapasztalata v velemenye?



2021. febr. 1. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed, amit szeretnél kidobni, tudok néhány jobb célt ajánlani, mint az ilyen kuruzslók, akik az általad megnevezett terméknek bármilyen gyógyhatást tulajdonítanak.
2022. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! 1 hete kezdtem el. Eddig semmi, pedig volt akinek 1 nap alatt pozitív hatást ért el. Hát nem tudom...Qrva drága az biztos. VargaStem kapszulával és cinkel használom. Addig még van szedem, utána meglátom...
2022. okt. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lett a dolog vége 2-es?
jan. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3-asnak a válaszom az, hogy pénzkidobás. Semmit sem ér...
jan. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!