Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vannak itt olyan hölgyek,akik...

Vannak itt olyan hölgyek,akik változókorban vannak és kb.meddig tartott nekik?

Figyelt kérdés
2021. febr. 3. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:

A hőhullámokra gondolsz, vagy csak a mensi kimaradás első jeleitől a végleges megszűnésig?


A hőhullámok még 12 év után is vannak... :-s

Nem elviselhetetlen, nem olyan erős, mint az elején, de vannak.

2021. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen arra vagyok kiváncsi, hogy kb. meddig tartott nektek.En nem régóta léptem a változókorba és ingerlékenyebb vagyok és igen néha vannak hõhullámaim, de elviselhetõ.Tehát valóban igaz, hogy évekig elhuzódik.Sajnos a férjem nehezen akarja elhinni, hiába mondom neki,hogy olvasson utána.

Sajnos a tünetek közül is tapasztalom azt érzem sokszor,hogy nincs rám szükség, de elhesegetem mindig ezt a gondolatot.

2021. febr. 3. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normálisak ezek a fura érzések - hiszen átalakulóban van az egész hormonrendszered. Próbálj sportolni, vagy valami új dologba kezdeni.

A férjed meg elég bumburnyák (már elnézést...) ha ilyen alapdolgokkal nincs tisztában, és nem is hajlandó tudomást venni róla. :((((

2021. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még tart
2021. febr. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld a férjedet is megérteni: Volt esetleg egy csinos, szexuálisan vonzó felesége, most meg lett egy folyton nyűglődő, klimaxos, bajszosodó, elhízott/koró sovány valaki a helyébe... Nem kellemes érzés.
2021. febr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5: ez nagyon durva negatív sztereotípiahalmaz!


Egyáltalán nem mindenkinél van meg az összes tünet!

Sőt...

2021. febr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5:Hála a sorsnak amit leirtál egyik sem igaz.:)
2021. febr. 4. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!