Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez? többi lent

Manócska1 kérdése:

Mitől lehet ez? többi lent

Figyelt kérdés
42 éves leszek nemsokára,nő vagyok és még menstruálok bár kicsit rendszertelen de régebben is volt gond ezzel. van egy miómám és egy cisztám, ha nem nőnek nem kell műteni. viszont kb 2 hónapja hőhullámok jönnek rám.. néha egyik percről a másikra.. olyan is van hogy fél órákig is nagyon izzadok pedig csak 22 fok körül van a szobában és egy vékonyabb nadrágba meg egy felsőbe vagyok. muitől lehet ez? a változókor?

2020. dec. 6. 13:25
 1/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Idegessèg is elôidèzheti, talán a problèmád miatt! De ismerek olyan nôt, akinek már 42 èves korára már beindult a válltozókor jellemzôje a hôhullám! Innod kellene rendszeressen Fraumanteli Teát, az minden nôgyógyászati problèmát rendbe hoz! Minden jót!
2020. dec. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,majd kipróbálom. Neked is minden jót!
2020. dec. 7. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1-es válaszoló mondja, talán elkezdődött már nálad is. Szerintem beszélj a nőgyógyászoddal, hátha javasol valamit ami tényleg beválik.
2020. dec. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2020. dec. 9. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!