Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon más szaga van az...

Nagyon más szaga van az izzadságomnak, mitől? Nem troll kérdés.

Figyelt kérdés

A napokba tűnt fel, mindig valami fura szagot éreztem aztán rájöttem, hogy én vagyok az. De egyáltalán nem olyan mint szokott. Olyan furi, ismerős, de furi.

És a számba is mindig érzek valami ízt, hiába nem ettem, vagy ittam előtte semmit. És tök hasonlóak.


2021. febr. 4. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
milyen izt érzel? mire hasonlít
2021. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elhiszem neked, hogy nem troll kérdés, mertén is voltam így...igaz én akkor kismama voltam.

DE szerintem az ételek és hormonok befolyásolják az izzadságunkat is.

Ha nálad nem az étel, akkor a hormonok esetleg?

2021. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
szia hajlando lennél postázni olyan ruha darabot amin ez az illat érződik fizetnék erte
2021. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

3

Én szívesen elküldöm neked a használt boxeromat és zoknimat, ha szeretnéd. De állnod kell magát a ruhadarabot + bónuszt

2021. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia en is így vagyok vele amióta covid utan visszajott a szaglas izleles, azóta érzem ezt a szamomra kellemetlen illatot,az ízlésem sincs teljesen rendben. Tobb hónap eltelt már, de nem akar elmulni. Ja es masok nem ereznek rajtam semmi furat, tehat csak en erzem. Esetleg te atestel már rajta?
2021. febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
megkérdezem még egyszer. mire hasonlit az íz amit érzel. meg a szag?
2021. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudoom megmondani. Ismerős, de nem jut eszembe semmii.
2021. febr. 4. 22:36
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Használj más tusfürdőt, ha esetleg váltottál,de idővel az étkezési szokások miatt is lehet ilyen.
2021. febr. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!