Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet fokhagymaszagú az...

Miért lehet fokhagymaszagú az izzadságom? Nem eszem fokhagymát, csak pár napja beteg vagyok, módszeresen próbálom "kiizzadni a betegséget" és feltűnt ez a szag az izzadt párnámon/ruháimon.

Figyelt kérdés

Éppen valamilyen torokgyulladástól vagy megfázástól szenvedek, szedek antibiotikumot, keveset eszem, sok teát iszom. Nyilván éjszaka jól betakarózok és ezer réteg ruhát magamra öltök, hogy jól kiizzadjam magam, aztán egyik reggel valami erős fokhagymaszag csapta meg az orrom, az izzadt párna egyik részéből áradt.

Később ugyanezt éreztem egy izzadt ruhadarabomon. Fokhagymaszag. Soha nem volt ilyen, még akkor sem amikor régebben rendszeresen sok fokhagymát zabáltam (és mindenki utált engem olyankor :-) ).

Valamilyen betegségre utalhat, vagy csak a sok tea mellékhatása lehet, esetleg az antibiotikumé?

Furcsa módon most már 5. napja szedem az antibiotikumot és nem vagyok sokkal jobban, nagyon nehezen is gyógyulok ezúttal.

Valaki járt már hasonló cipőben? Vélemények?


2019. nov. 26. 19:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!