Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ilyen fejfájással kell orvos?

Ilyen fejfájással kell orvos?

Figyelt kérdés
Véletlenszerűen jelentkezik. Elég éles nyilalló fájdalom jön bele, de valamiért mindig csak jobb oldalt. Aztán abba marad, megint jön. Nincs szabályosság, hogy milyen gyakran, vagy hogy hányszor. Csak jön. A fájdalom nem zavar, csak annyi, hogy ez veszélyes? Vagy mitől lehet?

2021. febr. 14. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van már hónapok óta...


Neked mióta tart?

2021. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan fél és egy éve talán.
2021. febr. 14. 21:59
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma egész nap villog folyamatosan. Remélem annyira ártalmatlan, mint amennyire fáj. Egészen belezsibbad az arcom, meg minden.
2021. febr. 14. 22:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ér is okozhatja.Mennyi folyadékot iszol?
2021. febr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Inni iszom rendesen. 2-3 liter/nap, és aludni is eleget alszom. Ha ér okozza, az veszélyes?
2021. febr. 15. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.Nekem például van a fejem baloldalán egy "nem kifejlődött ér" és néhanapján beszúr.Bár nekem keverttípusú fejfajasom van.


Az alvási szokásod rendben van? Úgy értem végig alszod az éjszakát rendesen?

2021. febr. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát az alvási az elég béna. Mármint sokszor felébredek, meg nehezen alszik el, de ennek ellenére eleget alszom. Csak annyi, hogy ahhoz, hogy 8 órát aludjak 10-et vagyok az ágyban. Mert 2 óra lejön az elalvásból, meg a felébredésekből.
2021. febr. 16. 10:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!