Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan érdemes kezelni egy...

Hogyan érdemes kezelni egy véget ért stresszhelyzet "utórengéseit"?

Figyelt kérdés

A múlt héten egy napokig tartó nagyon stresszes helyzet miatt folyamatosan szorongtam és remegtem, aludni alig aludtam, folyamatosan vécére kellett járnom, a végén már fájtak a végtagjaim és a mellkasom is.

A stressz kiváltó oka szerencsére megszűnt kb 3 napja és fejben megkönnyebbültem, de a szervezetem részben mintha nem venne tudomást erről, még mindig remeg a kezem és a szivem is szokatlanul. kalimpál.

Vegyek be nyugtatókat vagy mit csináljak? (50 éves vagyok, soha nem voltam depressziós, néha kicsit túlizgulom a dolgokat, de ez most kivételesen tényleg nagyon erős helyzet volt.)



2021. febr. 16. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyorsan tanulj meg meditálni!!! A legjobb stresszoldó módszer. A youtube-on találsz millió vezetett meditációt, kezdőknek nagyon jók.
2021. febr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem relax technika segített. Pl YouTube autogén training videót reggel és este megcsinàlom, ha ilyet érzek, pár nap alatt engem helyre szokott tenni. Nyugtatót végszükség esetén szednék csak.
2021. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!