Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől kap el a gyomorgörcs/has...

Mitől kap el a gyomorgörcs/hasmenés stresszhelyzetben, vagy idegen helyen?

Figyelt kérdés
Nem is érzem, hogy ideges vagyok, és mégis. Mit tehetnék ellene?
2011. júl. 31. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kellemetlen probléma. Fiatalabb koromban nekem is csak ez a tünet volt. Most már depresszió és pánikbetegség is van és hozzá az előző tünetek. Nem elijeszteni akarlak. Próbáld már most kezeltetni magad, hogy ne súllyosbodjon, mert nagy fogyáshoz is vezethet.
2011. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress fel pszihológust. Megtanít relaxálni és ezt a helyzetet kezelni.
2011. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt,istenem de szar volt.Nekem nagyon sok év kellet mig leküzdöttem,mára már egyáltalán nincs ilyen gondom,bár azért néha még kicsit érzem.Szerintem is keress fel egy szakértőt,mert nekem 8 évembe került mire sikerült leküdzenem (ez nem vicc) + én ideges is voltam,izzadtam és többi
2011. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont azért jön ki a "hasadon", mert nem máshol.

Nyugtatónak a citromfű tea nagyon jó és enyhe görcsoldó a Buscopan. Hogy megtanuld kezelni, viszont pszichológushoz vagy pl. jógára kéne eljárnod.

Mindenképp jó, ha tisztázod magadban, mik azok a helyzetek, amiktől félsz és vajon miért pont a görcsöt, hasmenést "választotta" a szervezeted menekülésnek...

2011. aug. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!