Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akit sok negatív esemény ért...

Akit sok negatív esemény ért az életben az hogy maradjon pozitív?

Figyelt kérdés
Ez nem a szokásos önsajnáltató kérdés. Egy időben nagyon pozitív és hittel teli voltam, majd elkezdett özönleni a sz*r. Nem várt halálesetek a családban, rossz munkák, rosszabbnál rosszabb párkapcsolatok. Tervek meghiúsulása, tanulás félbemaradása,betegségek, anyagi gondok stb. Pl. tavaly újra elöntött az optimizmus, egy nagyobb utazást is terveztem, de a járványhelyzet ebbe közbeszólt és ebből se lett semmi. Ez csak egy konkrét példa. Lehet, hogy már az állandó negativitás miatt is alakulnak rosszul a dolgok, de már lassan teljesen belefásulok az életbe és nehéz elhinni, hogy történnek majd jó dolgok. Ti hogy maradtok pozitívak?
2021. febr. 16. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Scootert hallgatok
2021. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
#1-es jót írt. Amikor nekem voltak problémáim, csak black metált hallgattam még a ruhatáramat is lecseréltem, mindenem fekete volt, de amúgy marha jól éreztem magam, tartott kb. 1 évig és utána visszatértem önmagamhoz. Nehéz sok negatív élménnyel pozitívnak maradni, időt kell adni magadnak, de azért túl sok ne legyen.
2021. febr. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!