Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy a teszt terhessé...

Létezik, hogy a teszt terhesség mellett negatív maradjon, vagy szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Bevallom, most már nem tudom hova tenni ezt az egészet.

Ha jól emlékszem, október közepe felé voltunk együtt védekezés nélkül a férjemmel. November 5 körül vártam a menzeszem. Egy héttel előtte vérezgetni kezdtem, de csak naponta egy-egy cseppet pisiléskor, hirtelen el se tudtam dönteni, hogy honnan jön... Nem foglalkoztam vele, mert felújítás közepén voltam, össze-vissza ettem és sokat dolgoztam, gondoltam felborult a ciklusom kicsit. Aztán megjött időben, de csak 3 napig tartott, utána minden vérezgetés meg is szűnt. 3-4 napja szurkálódás a hasamban, nagyobb fizikai terhelésre hasfeszülést érzek. Folyton hulla fáradt vagyok. Kissé megnőttek a melleim, érzékenyek is, főleg a bal. Gyakran hányingerem van, reggelente főleg de tegnap este annyira fájt a gyomrom, hogy hánytam is. Folyton feszült, veszekedős vagy éppen lusta és kedvtelen vagyok. Nagyon furán érzem magam. Nem terveztünk még olyan tudatosan gyereket, így nem jártam körül a témát, de amennyire tudom, ezek klasszikus terhességi tünetek. Mondván, hogy ha azok, csak hemzsegnének már bennem a hormonok, teszteltem türelmetlenségemben este, majd reggel is Expect teszttel, de mindkettő negatív lett. A tüneteim meg csak nem múlnak.

Hallottatok már olyanról, hogy valaki terhes, de nem kimutatható a hcg hormon a szervezetében?


2019. nov. 28. 00:41
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon ritkán, előfordul.


De olyan nincs, hogy valaki menstruál is, meg a teszt is negatív, mégis terhes.

2019. nov. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Terhes vagy! :)) azert csak 3 napig vereztel mert akkor agyazodott be. A tunetek is arra vallanak. Azert negatív mert még korai szerintem. Nekem 2 hetig kesett aztan teszteltem es egy nagyonhalvany szinte alig lathato csik volt a piros csik mellett. Es elkonyveltem annak hogy lehet csak sok ideig volt a vizeletbe azert szinezodott picit be ott is. Aztan mikor 3.honapba voltam csinaltam ujra egy tesztet es egyertelmuen pozitiv volt. Aztan most meg itt alszik mellettem a 3 honapos kislanyom :) később probalj meg megcsinalni még 1 tesztet.
2019. nov. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Ugye csak ironizálsz, második?
2019. nov. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnálom, ez nem baba lesz :( a tüneteidért valószínűleg az a hormon illetve hormonok a felelősek, amik a vérezgetésért is felelnek.


Kiválthatta amúgy a stressz meg a változott élethelyzet és életminőség is, mint a felújítás.


Ha a következő ciklusod is vacakol, akkor érdemes orvost felkeresni, viszont én úgy látom minden ok, helyrejött és szépen meg fog jönni.

2019. nov. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Orulnel neki, ugye? Csak mert feltuno, hogy a verezgetessel nem torodtel, mondvan stresszes vagy, de a "veszekedost" tunetkent ertelmezed. Ez, ahogy a terhesseg malmara hajtod a vizet, kognitiv torzitas, de semmi baj vele, ha vagysz a babara. 2 teszt nagy valoszinuseggel nem hazudik, de majd legkozelebb sikerul. Van egy klassz parod, szep otthonban elhettek, jonni fog az a baba is, ha nem is most rogton. :)
2019. nov. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

A terhessegi hanyingert a megnovekedett hcg okozza, es az arra erzekenyek ezert rosszul lehetnek!


Mivel a terhessegi teszt is ezt a hormont mutatja ki, igy nem igazan lehetseges, hogy azert van hanyingered, mert varandos vagy!


Remelem nincs igazam, hisz a termeszet tud furcsasagokat produkalni, kivanom, h minnel hamarabb bekoszontson a Baba, persze, ha szeretnetek! :)

2019. nov. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Egyelőre még mindig nem tudok dönteni, de kicsit nyugodtabb vagyok :)

Reggel véletlenül felkeltett a férjem készülődés közben és már folyt is össze a nyál a szájamban (már bocsánat), előbb jött a hányinger, mint hogy magamhoz tértem volna.Pedig amúgy betegségre utaló tünetem az nincs, legalábbis olyan, ami bármi szervi bajt mutatna, szerintem. Lehet tényleg az életminőségbeli változás lehet, mert mióta megállás nélkül dolgozom itthon, alig eszem pár falatot, az is mindenféle szemét, amit épp találok, előtte meg folyamatosan edzettem és egészségesen főztem. Hát, megvárom ötödikét és meglátjuk...

Úgy hallottam, anyámnak is volt menstruációja pont velem az első pár hónapban, utólag a többi rosszullétnél ezért ugrott be, hogy még vacakolt is a menzeszem.


5-ös, jaj én az a fajta ember vagyok, akinek ha leszakad a karja de eláll a vérzés, akkor már jó vagyok :D Nagyon utálok orvoshoz járni, nem is tudom, mikor voltam utoljára. Amíg nincs 40 fokos lázam, lábon kihordok bármit. Eredetileg úgy voltam vele, hogy csomó vegyszerrel dolgozom, mi lenne már, ha terhes lennék, meg is mérgezném szerencsétlen gyereket rögtön, azért rohantam a tesztért, mielőtt nyakig beletúrtam volna a festékes vödörbe. Plusz ugye ez a vitamindús étrend... a hisztim az nagyon feltűnő volt, mert türelmes és "megbeszélős" vagyok, soha nem emelem fel a hangom, most meg olyan hisztit levertem, amikor a férjem megint bent fogták túlórázni, hogy arra már mindketten rácsodálkoztunk :/

Aztán valószínűleg benne lehet, hogy valahol mélyen szeretnék gyereket, mert ésszel mindig lebeszélem róla magam. Lakás van, de kicsi, szülői támogatás nincs, sőt, az öcsémen kívül egy normális rokon nincsen, mindkettőnknek erősen diszfunkcionális családja van. Mostanság kopott el a baráti körünk is, már úgy vagyunk vele, hogy kiköltözünk külföldre, mert szó szerint senki nem köt ide. Nem tudom, hogy lehet úgy egészséges életszemléletű gyereket nevelni, hogy a nagybácsin kívül senkije nincs, se nagyszülők, se senki... belegondolni is rossz :(

2019. nov. 28. 11:57
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg hisztis vagy. ☺️Figyelj a gyereknek semmi baja nem lesz mert festesz. És mert nincs szülői támogatás az sem jelent semmit. És hogy nincs baráti társaság sem jelent semmit. Ne haragudj hogy ezt mondom, de szállj le picit a felhők közül. Ez a tipikus szuper mami filmekből kilesett rózsaszín tupír. Na sem a baba várás sem utanna nem ilyen. Sokkal szürkébb. Én több babát kihordtam és nem ettem egész nap vitamint sőt egyiknél még terhes vitamint sem. Festettem, dolgoztam,kolbászt is ettem meg ami jólesett. Nem néztem a netet hogy jaj most ha ezt megeszem milesz, vagy felulok biciklire milesz. Hát nem lett semmi. Egészséges gyerekeim vannak és nem stresszeltem túl semmit. Nyugodj le menj el vegyél tesztet. Du csináld meg. Ha az vagy már pozi lesz
2019. nov. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!