Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt olyan, hogy a munkahelyed...

Volt olyan, hogy a munkahelyeden annyira belázasodtál, hogy haza kellett menned?

Figyelt kérdés
2021. febr. 17. 14:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#9.

Nem csak lázasan lehet fertőzni, még akár az is fertőzhet, aki látszólag egészséges.

Egyébként meg a többi sem megy haza nálunk, 40 fokos lázzal sem, miért pont én legyek a kivétel?

2021. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

7es vagyok.

Nem értem miért pontoztatok le, hiszen a főnökeim nem engedtek dolgozni így ,mert élelmiszerben dolgoztam. Nem fertőzhettem mindenkit szarrá. És ez 2017es sztori.

Mit kell ilyen rosszindulatúnak lenni, nem értem....

2021. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%
11: de aki lázas, az már esélyes, hogy fertőző (ha nem vakbélgyulladása van, vagy ilyesmi.) A munkahelyedhez meg csak gratulálni tudok, igazi rabszolgatartó hely lehet, ahol még megdögleni sem lehet, mert kirúgnak miatta...
2021. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%

Egyszer, tüdőgyulladásom volt.

Olyan rosszul voltam, alig bírtam ébren maradni. Kínszenvedés volt haza biciklizni.

2021. febr. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
44%
Azért nem csak fertőző betegségektől lehet beteg az ember. Én hétfői napon voltam a magas tátrában néhány ismerőssel és csütörtöki napon lettem a meloban annyira beteg hogy izületi fájdalmaim voltak és alig tudtam lábon állni. Mint kiderült a kiránduláson mind hárman ittunk egy hegyi forrásból, és nem kellett volna mert mind hárman akik beleittunk ágynak estünk. Ezzel max akkor betegitettem volna le valamelyik kollégámat ha smárolok vele:))) de még akkor sem.
2021. febr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
44%
2.vagyok.epegyulladàs, némi 28 kővel kombinàlva. Egyből kòrhàz, műtét.
2021. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!