Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fájt már annyira a fejetek,hog...

Fájt már annyira a fejetek,hogy hánytatok miatta?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt?Hányás előtt és utána?Utána jobb lett?

2021. febr. 18. 23:57
1 2
 1/14 Angel3000 ***** válasza:
70%
Szia! Nekem még nem volt ilyen, de biztos nagyon kellemetlen lehet!
2021. febr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Igen volt. Volt olyan is, hogy nyakam fájt nagyon, kb. attól a fejem, és végül hánytam. Kicsit jobb lett, de talán nem múlt el teljesen/azonnal a fejfájás a hányástól.
2021. febr. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Metionin ***** válasza:
74%
Igen, aurás migrénnel.
2021. febr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen. Kegyetlenül tud fájni a fejem, de akkor még durvább volt.
2021. febr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez migrén. Szerencsére egyre ritkábban. Gyerekként azt mondta az orvos hogy majd kinövöm. Lassan 30bleszek, tehát ideje lenne.

Hányás előtt órákig, akár napokig erős lüktető fejfájás, a szemem majd kiesik, érzékeny a fényre és a legkisebb nesz is mélyen az agyamba hatol ehhhh....

A hányás maga a megváltás. Nagy megkönnyebbülés és azzal vége a fájdalomnak is

2021. febr. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nálam az egész úgy zajlik, hogy először elkezd fájni a szemem, mintha túlerőltettem volna. Aztán a fejem tompán,majd egyre erősebben. Mikor érzem ezt a fájdalmat mindig az jut eszembe hogy most a legszívesebben letekerném a fejemet hogy megszűnjön a fájdalom. Van hogy reggel jelentkezik és egész nap tart, ilyenkor szinte semmit nem eszek, mert rá sem bírok nézni az ételre. Egész nap fekszem és szenvedek. Majd egyszer csak érzem a hányingert, rohanok a mosdóba de van hogy még ott is eltelik egy fél óra. Ilyenkor a földön gubbasztok, olykor sírásba is torkollik az egész. Majd jön a hányás, és utána pár órán belül jobb lesz.

Elég sokszor átéltem már ezt, ha érzem hogy kezdődik automatikusan otthon maradok mert ezt máshol nem lehet kibírni. Csomó orvosnál voltam már, mindannyian gyógyszert adnak, de semmi nem használt. Senkinek nem kívánom ezt, borzasztó.

2021. febr. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Igen, ha nem jutok időben gyógyszerhez. Akkor már nagyin kínzó a fájdalom, és a hányás sajnos nem segít rajta. Fogalmam sincs mi lenne velem ha nem tudnék bekapni rá gyógyszert. Lehet elájulnék a fájdalomtól.
2021. febr. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsére csak 1x volt ilyen.

Utálok hányni, de utána jobb lett, talán el is múlt a fejfájás (rég volt, kb 10 éve).

2021. febr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Igen, de szerencsére ritkán évente 1-2 alkalommal. Ez migrén, szimpla fejfájásnál nem szokott ilyen lenni, de ez elég rossz. Amíg tart a migrén, folyton szomjas vagyok, érzékeny vagyok a fényre és hangokra. A hányás után nem lesz jobb a fejfájás, csak annyiban jobb, hogy már nem kell hánynom.
2021. febr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Migréntől régebben igen. De azóta meglett mi okozta, azóta nem is jelentkezett:)
2021. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!