Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyakori egyoldalú fejfájás mitől?

Gyakori egyoldalú fejfájás mitől?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokszor érzem a fejemet jobboldalt elől (kb a homlokom és a halántékom környékén), de szerencsére ez csak enyhén szokott jelen lenni és így is tudom végezni a napi teendőket. Tudom hogy a féloldalas fejfájás általában migréntől szokott lenni, de az tudtommal erősebb és csak néhány óráig tart, nálam viszont az év eleje óta eddig szinte nem volt olyan nap, amikor csak perc erejéig is, de ne éreztem volna az előbb említett részt.

2021. febr. 21. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
33%

Nem akarlak megijeszteni, de nézesd meg azonnal CT vagy MR vizsgálattal! Nem tudom melyikkel szokták.


Az egyik barátomnak nemrég volt műtétje. Ugyanilyen tünetei voltak hónapokon keresztül. Tompa, nyomó fájdalom. Nem múlt semmitől, végül a háziorvosa továbbutalta és akkor derült ki, hogy daganat van az agyán és az nyomja. Azonnal meg is operálták.


Persze ennek lehet ezer más oka is, de jobb ha az ember idejében cselekszik. Ha nincs komoly baj megnyugszol, ha viszont van akkor el lehet csípni időben.

2021. febr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez a bajom 1 hete, csak a masik oldalt.
2021. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!