Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egyoldali fejfájással járó...

Egyoldali fejfájással járó szemgyulladás mit tegyek?

Figyelt kérdés
olyan problémám van hogy már 3 éve lassan h "minden" áldott nap begyullad a jobb szemem de olyan szinten hogy könnyezik iszonyatosan fáj a fejem de csak a bal oldal mintha félbevágták volna a fejem hányingerem van érzem hogy a nyakamból indul ki a fájdalom voltunk orvosnál is beküldtek az ideggyógyászatra meg röntgeneztek a nyakamba semmit nem találtak csak 1 kis gyulladást de azt mondták hogy az semmi, egy nagyon jó szemorvosnál is voltunk aki adott 1 szemcseppet de az se vált be de például nem értem hogy egész nyáron nem gyulladt be csak suliidőbe szokott mit tegyek segítsetek mert már kezdem unni :/

2012. szept. 23. 18:23
 1/3 A kérdező kommentje:
elrontottam, a fejemnek a jobb oldala amelyik oldalon begyullad a szemem bocsi
2012. szept. 23. 18:28
 2/3 anonim ***** válasza:

3 év alatt mindössze egy ideggyógyásznál és egy szemorvosnál voltál? Vicces vagy... a további 1093 napban mit csináltál?

Eszedbe se jutott visszamenni a szemészetre, hogy nem hatott a gyógyszer, kéne egy komolyabb vizsgálat?

Ás allergológusnál voltál már?

2012. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
először nem volt ilyen sűrűn kb másfél évig ritkán gyulladt be aztán egyre sűrűbben elmentem az orvoshoz adott 1 szemcseppet de semmire nem volt jó aztán 1 idő után kaptunk időpontot máshol 1 háziorvoshoz szemorvoshoz ott megvizsgált mondta h van 1 kis kötőhártya gyulladásom de a szemem olyan mint a pilótáé adott 1 szemcseppet ő maga keverte és azt használtam 1 ideig addig jó is volt 1 idő után megint lekezdett begyulladni mikor már untam akkor elmentem megint orvoshoz adtak beutalót a ideggyógyásztatra elmentünk kivizsgált megröntgeneztek mondták h van 1 kis gyulladás a nyakamba de az semmi komoly egész nyáron nem gyulladt be 1x sem annyit mondtak hogy ez lehet a stressztől is ahogy elkezdődött most a suli megint elkezdett fájni de nem gyulladt be a napokban begyulladt de akkor nagyon fájt lefeküdtem pihentem pár órát és elmúlt néha ha érzem hogy elkezd fájni akkor beveszek 1 algopirynt és néha hat is szvl ennyi annyit mondott az ideggyógyász ha ujra előjön akkor hívjuk fel de hát amíg nem vagyok meggyőződve h megint ujra elkezdődik ez addig nem akarom érted?
2012. szept. 23. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!