Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Úgy érzem mintha túl nagy...

Úgy érzem mintha túl nagy lenne a nyomás a mellkasomban és a fejemben, gombóc van a torkomban, mivel enyhíthetem?

Figyelt kérdés

Máskor is volt már ilyenem, elmúlik magától, valszeg reflux lesz. Most harmadik napja küzdök vele, rettentően görcsöl a gyomrom, a fejemben mintha nyomás lenne, és a mellkasom is szorít. Mintha a tüdőm nem tudna teljesen megtelni levegővel. Gyengének is érzem magam, ramatyul vagyok. Mivel enyhíthetném vajon a tüneteim? Próbálok nem stresszelni, hogy ne rontsak rajta, de elég kellemetlen. Hullámzóan néha jobban vagyok néha rosszabbul, de jelen van mindig.

A gyomorpanaszaim ki lesznek vizsgálva, de még messze van az időpontom, várnom kell. A vérnyomásom normális szerintem (127/69). El fog múlni idővel, de kb semmit nem tudok ilyen állapotban csinálni.


2021. febr. 22. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Biztos, hogy szervi eredetű és nem lelki?
2021. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem jut eszembe semmi konkrét ami kiválthatta volna. Egy reggel így ébredtem fel. Mint írtam korábban is megesett már ugyan ez. Pár napig eltart, aztán elmúlik mintha nem is lett volna.
2021. febr. 22. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért kérdezem, mert én is szoktam magam így érezni, főleg mikor nagyon stresszes vagyok/szorongok valami miatt. Persze kivizsgáltatni, hátha szervi eredetű mindenképp jó öltet, de ha nincs semmi, akkor ezen is érdemes elgondolkodni. Sokszor az ember észre sem veszi, mennyi mindennel van tele a feje a háttérben.
2021. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!