Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másoknak milyen tünetei...

Másoknak milyen tünetei voltak korona vírusosként?

Figyelt kérdés
Hogyan kezdődött pl, rögtön sejtetted, hogy az lettél?
2021. febr. 23. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Rögtön sejtettem, mert eü-s vagyok és az egész osztály covid-os lett, mivel egy beteg először álnegatív volt és csak később derült ki róla, hogy igazából pozitív.

Először köhögés, torokkaparás. Aztán fejfájás, láz, izomfájdalom, gyengeség. Kb 1,5 hétig tartott.

24/F, életerős, sportoló, 95/180

2021. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nap még kutya bajom nem volt, másnap már hőemelkedés, hidegrázás, fájdalom, fejfájás. Nem voltam benne biztos hogy az, de végülis nem lepődtem meg mikor pozitív lett a teszt.
2021. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2es: Tudod, hol kitől kaptad el? Meddig volt lázad? Hogy vagy most?
2021. febr. 23. 14:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A fél osztályom és a fél tantestület Covidos volt, mikor volt egy napos hőemelkedésem, utána nem volt étvágyam. Ennyi.

Orvosnak szóltam, azt mondta, ha nincs lázam, menjek dolgozni. Utólag csináltam ellenanyag tesztet, ami erős pozitív volt.

2021. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon lazán megúsztad :)
2021. febr. 23. 14:47
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Mindig kiugrott a vállam
2021. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok.

Fogalmam sincs kitől kaptam el, a munkám miatt egész nap járom a várost, mindig van rajtam maszk de valahogy csak sikerült elkapni. Láznak nem mondanám, mert 38 fölé sosem ment, az első 4-5 napban volt esténként hőemelkedésem. Most már jó vagyok, november elején kaptam el. Utána még sokáig voltam gyenge és fáradékony, de már ezek is elmúltak. Szerencsére nem maradt utótünetem.

2021. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az is a baj, hogy pl én nem taliztam koronással, vagyis nem tudok róla. A lényeg, hogy borzalmasan fáradt vagyok, fáj a fejem. Orrom be van dugulva, torkom nagyon fáj és hőemelkedésem is van.
2021. febr. 23. 15:32
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az orvosodat, jobb nem játszani az ilyesmivel
2021. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rázott a hideg, fáztam vacogtam aztán elmúlt még értem lázam 39,1 fok volt. Szedultem, fájt a fejem, fejborom és agyamban ilyen aramutesszeru érzések. Izomgorcs, alkkapocs beallt, szagelvesztes, köhögés, torokfájás, orrdugulas


Kb egy hét alatt túl voltam rajta

2021. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!