Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki mióta küzd szorongással és...

Ki mióta küzd szorongással és milyen tüneteitek vannak?

Figyelt kérdés

Ti hogy küzdötök meg fele?


Én kb. 2 hónapja küzdök vele, és néha jobb néha nagyon rossz napjaim vannak miatta.



2021. márc. 8. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Xanaxoltam. De kénytelen voltam abbahagyni, felment a toleranciám a francba.
2021. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elmúlt a szorongásod, vagy most mivel kezeled? :D
2021. márc. 8. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmivel nem kezelem. Póker versenyekre járok, az még rá is tesz jópár lapáttal, főleg a döntőben..
2021. márc. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mióta az eszemet tudom, elég szorongós vagyok, de az, hogy mindennap előforduljon, csak néhány hónapja van jelen az életemben. Én ilyenkor rápörgök valamire és csak arra tudok gondolni (pl mostanában betegségekre, szóval hipochondriával is társul nekem a dolog), kényszeresen mindig a dologról olvasok, vagy kérdezek, de amikor észreveszem, hogy a környezetemet zavarja, próbálom csak a fejemben tartani a dolgot. Gyomorgörcs, túlaggódás, koncentrációzavar, alvászavar (szerencsére ez csak rövid ideig volt jelen nálam), rossz előérzet, hogy mi van, ha valamelyik szerettemnek balesete volt, meg hasonlók. A környezetem amúgy ebből nem sokat lát, csak a betegségektől való irreális félelmeimet. Komolyabban még nem foglalkoztam vele, magneb6 stress controlt szedek, természetesen nem ér semmit, néha citromfű tea, az jó szokott lenni, olvasás, zenehallgatás, alvás, vagy elmenni a természetbe, beszélni valakivel valami teljesen másról, hogy elterelje a figyelmem. Ez átmenetileg jó megoldás, tartósan meg szakembert kellene felkeresni.
2021. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a covid óta. A szakitásom pont akkor történt mikor beütött ez a fos és minden nap egyedül ülök a házban. A magánytól és a kapcsolat hiányától lettem ilyen. Most valahol kicsit kényszeresen próbálkozok, de ennek meg semmi értelme. A közvetlen környezetem látja is rajtam, de nem tudok mit csinálni vele.
2021. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod , nekem is vannak belőle hasonló dolgok sajnos :/. Nálam az a baj, hogy fogalmam sincs mi miatt szorongok, meg úgy érzem magam mintha beteg lennék , lenne bennem valami vírus vagy valami, rossz a közérzetem ... lehet csak ez a bezártság meg korlátozás hozza ki belőlem :/.
2021. márc. 9. 19:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!