Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most ez mi a túró volt?

Senior Séf kérdése:

Most ez mi a túró volt?

Figyelt kérdés

Nyugger vagyok, de ha valami testhezálló munka akad a ház körül, hajlamos vagyok belehomorítani.Tegnap is ez történt, és estére alig láttam a fáradtságtól. Este, már az ágyban valami baromi éles fájdalom hasított a szívtájékomba. Mivel bordán kívüli fájdalomnak lokalizáltam, nem tulajdonítottam nagy fontosságot a dolognak, gondoltam meghúzódott egy izmom,és majd rendbe jön.Pár perc eltelte után is is csitult a fájdalom, reggel már csak egy tompa nyomás emlékeztetett az incidensre.

De mi az, ami egyik percen szinte lebénít, aztán meg mintha elfújták volna? Nem sugárzott ki sehova a fájdalom,így a szívproblémát elvetettem.


ápr. 24. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami idegbecsípődés, talán a porckorongjaid már nem olyanok, mint 20 éves korodban.
ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, idegfajdalom olyan, mint a fogfuro a tested barmely ponthan. Amugy huszonevesen is lehet rossz mozdulattol ilyen. Persze jobb felni, mint infarktust hanyas, gyomoreges miatt benezni. De siman lehet becsipodes, meghuzodas. Vennek Voltaren vagy otthon milyen neve van, sportkremet.
ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!