Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet tesztelnem kellene ?

Lehet tesztelnem kellene ?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra ébredtem hogy egy picit taknyos vagyok,valamint nagyon fáj a fejem ami még mindig nem múlt el valamint ezt az érzést nem tudom leírni olyan mintha picit gyenge lennék de inkább közérzetem rossz,tompultnak érzem magam,meg a jobb lábam fáj.Bementem dolgozni,de kicsit úgy érzem lehet hibát követtem el így.
2021. márc. 18. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. Én a Covid tünetek úgy 70%-át évek óta tapasztalom magamon, állandó jelleggel. Szóval nálam ezek alap dolgok, mint amiket leírtál azok is. Ha nálad nem szokott soha ilyen lenni, és biztos vagy benne hogy kezdődő betegség, akkor érdemes csinálni egy tesztet.
2021. márc. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy vagyok, mint az első válaszoló. 3.hónapja állandó torokfájás, gyengeség, ver a víz, időnként nátha, lábfájás stb. Naponta mehetnék tesztre. Az orvos nem tudja mi a bajom. Allergia? Reflux? Nem lehet most ki vizsgálni.
2021. márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező! Figyeld magadat,ha nem leszel jobban, vagy lesz más tüneted is, tesztre kell menni.
2021. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!