Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért eredmény hogy erősen...

Miért eredmény hogy erősen csökken az új fertőzöttek száma, ha alig tesztelnek? Nulla teszttel nulla fertőzött lenne

Figyelt kérdés

Örömködnek hogy csak 600 új fertőzött van. De jó, na és hány teszt volt? 4000 párszáz? Ja.... és mennyi a találati arány? 13 %? Ja.... (ugyebár 5% alatt kéne lennie...)

Ja... akkor mi is az ok a nagy örömködésre?

Hát végezzünk nulla tesztet és nulla új fertőzött lesz, akkor aztán lehet örömködni.


2020. dec. 28. 09:50
 1/1 anonim válasza:

Szerintem semmi ok arra, hogy 'örömködjünk', ugyanez a véleményem a tesztelésről.

Gondolom a kormány nem szeretne folyton félelmet kelteni a népben, így pedig egy hamis biztonságérzetet keltenek egyes emberekben, mert kevesebbnek gondolják a fertőzöttek számát. Ezzel nem tudunk mit kezdeni, jobb választ nem tudtam adni én sem. :(

2021. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!