Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Most egy elég fura történetet mesélek el és ha valaki esetleg ugyan ebben a cipőben jár vagy tudja a választ azt kérem írja le a hozzászólásokba. Szval már egész kiskorom óta úgymond magamban beszélek de van hogy ki is mondom. Történeteket mesélek el úgy kepzeljetek el mint a videosok csak én nem rendes kamerába csak úgy a semmibe mesélek. Esetleg van olyan hogy mondjuk tippeket adok. De ezt ah egészet tenleg úgy kepzeljetek el mintha én egy videós lennék aki a nézőinek mesél tippeket ad. Tudom kisgyerekkent ez sok mindenkivel előfordult de én már nem vagyok annyira kicsi hogy ilyeneket csináljak. (Ezért is írom le ezt a kérdést) meg annyit hogy igen én tisztában vagyok hogy ezt csinalom. Egyetlen egy mentális betegségem van az az ocd vagyis kenyszerbetegseg. Viszont én a kenyszerbetegsegemben olyan dolgokat csinalok amit nem akarok vagy egyszerűen nem szeretek. Ezt a ,,meselest’’ viszont egészen szeretem. De senki ne gondolja hogy hobbi vagy ilyesmi. Nehéz elmondani mi is ez. De egyébként meg nem szeretnek youtuber lenni.
2021. márc. 19. 18:41
 1/2 rikkmanus válasza:
Kisebbként én is ugyanígy voltam, talán még 15 éves koromig is. Most 18 vagyok, és ez egészen máig jelen van, csak egy kisebb transzformáción ment keresztül, gyakran beszélek önmagammal a tükörben és általánosságban is tudok magamban beszélni úgy, mintha valójában valaki egész más volna ott körülöttem. Személy szerint úgy gondolom, nekem ez a magány ellen irányuló mechanizmusként alakult ki, hiszen sosem voltam szociális típus. Mindenki beszél magában/magával, de ennek különböző formái jelentkezhetnek szerintem. Ilyen helyzetekben az egyetlen olyan "közönségnek" mondjuk ki az életünk intim részét képező gondolatokat, amelyeket mással nem osztanánk meg, bizalom hiányában. Ezt természetesnek gondolom, nem kell túlságosan fejtegetni, viszont talán érdemes volna olyan baráti kört kialakítani, ahol meg tudod osztani az efféle dolgokat. Persze, ez akkor sem fog megszűnni, de nem is kell, hogy zavarjon, csak nehogy az legyen, hogy elnyomod magadban az érzéseket ennek hatására.
2021. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Talán az is igaz hogy ezeket a dolgokat nem tudom massal megosztani nem hiszem hogy érdekelne másokat.Csak néha fura hogy úgy elkezdek a semmibe beszélni és ezzel tisztában is vagyok.Néha megpróbálom befejezni.Arra is gondoltam videóra veszem ha már ennyire el akarom mondani. Remelem pár év múlva elmúlik azért
2021. márc. 21. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!