Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van hogy az ember nincs...

Mitől van hogy az ember nincs teljesen magánál?

Figyelt kérdés

Évente 1-2 ilyen időszakom van amikor napokig tart, de én sem jöttem még rá, hogy mitől.

-gyógyszereket nem szedek, ha időszakosan kell azok nem okoznak ilyet

-rendesen eszem-iszom

-teljesen kipihenem magam

-vitaminbevitelre is figyelek és rendben van

-vérnyomás, vércukorszint is teljesen rendben


Szóval, hasonló érzés mikor enyhén részeg az ember, és csak úgy felületesen érzékeli a külvilágot, vagy nem is tudom pontosan hogyan írjam körül. Ezen kívül kissé gyengének is érzem magamat.

Ha délután alszok kb 1 órát, akkor kicsit jobb.

Ez mitől lehet, valaki esetleg tudja az okát?



2021. márc. 20. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
elkapsz vmi virust, de mivel erősebb a szervezeted, ezért csak komás vagy gyenge. Lehet hogy vki belehalna, akinek nem erős az immunrendszere.
2021. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 alletta ***** válasza:
az okát nem tudom, de lehetséges, hogy mégsem alszol annyit, amennyire a szervezetednek szüksége van? napi folyadék megvan a 2 liter?
2021. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 Igen, napi 9-10 órát alszom éjszaka, folyadékbevitel is rendbenvan. Lehet tényleg valami vírus.
2021. márc. 20. 13:01
 4/12 alletta ***** válasza:
53%
akkor lehet tényleg valami vírus. a szervezeted küzd ellene, így reagál rá.
2021. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És mit lehet tenni, hogy jobban legyek?
2021. márc. 20. 13:03
 6/12 alletta ***** válasza:
ahogy írod, odafigyelsz magadra. egy általános orvosi kivizsgálás esetleg? laborvizsgálat. akkor, amikor ez a panasz fennáll.
2021. márc. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
81%

Évente 1-2 ilyen dolog szerintem nem komoly. Főleg, ha elég aludnod 1 órát és el is múlik. Lehet, hogy akkor éppen nem aludtál eleget és fáradt voltál. Én sokkal többször vagyok így, de semmi bajom. Pontosan ugyanezeket szoktam én is érezni, de van, hogy havonta, vagy kéthavonta.

Oké, hogy 9-10 órát alszol általában, de tuti volt már, hogy kevesebbet sikerült. Évente 1x-2x nem alszol 10 órát, amennyihez hozzá van szokva a szervezeted és máris megvan a "baj". De szerintem ez nem komoly gond. Én is szoktam így lenni, de semmi bajom nincs.

2021. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6 Laborvizsgálatra a héten megyek majd.


#7 Ha pihenek attól nem múlik el, csak egy ideig jobban leszek.

2021. márc. 20. 13:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Vernyomas?
2021. márc. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az is rendben, bár pulzus 70 volt. De kávé után sem jobb a helyzet.
2021. márc. 20. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!