Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostában csak én vagyok...

Mostában csak én vagyok ennyire fáradt és levert?

Figyelt kérdés

Csak rám van hatással ennyire ez a vírushelyzet? Mindig tele voltam energiával, de pár hete meg azt érzem h állandóan fáradt vagyok, nem tudok koncentrálni.. Már 8kor aludnék mint a bunda. Meg már dél körül elkezdek nagyon álmos lenni. Bár sztem ez a hülye időjárás is közrejátszik..


Ti hogy bírjátok, hogy vagytok?



2021. márc. 22. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Én inkább mentálisan vagyok ki. Amúgy szedj valami vitamint, mert a bezártság+napfényhiány okozhat ilyen tüneteket.
2021. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Érdemes lenne megnézetni a pajzsmirigy működésedet A szervezetünk ösztrogén szintjét 24 órára az a környezeti toxinoknak egy bizonyos csoportja, az úgynevezett xenoösztrogének, amelyek például a műanyagokból kerülhetnek a szervezetünkbe, káros hatást gyakorolva az ösztrogénszintre és ezen keresztül a hormonháztartásra. Ezek hatására tartósan emelkedett ösztrogén szint a szervezetben ösztrogén dominanciát okozhat, ami alvásproblémákhoz, hangulatingadozáshoz, indokolatlan fáradtsághoz, sőt akár pajzsmirigy problémákhoz is vezethet.
2021. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nemrég voltam vérvételen és minden érték megfelelő volt!🤗
2021. márc. 22. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy egyedül, én 31 éves pasi vagyok, átestem ezen a covidon is 1 hónapja, de az az igazság, az előtt is már ilyen moslékul éreztem magam és fáradt voltam. A vírus még jobban legyengített, akkor pár napig a WC is olyan messzinek tűnt, mint innen Róma... Mire kiértem a WC-re levert a víz, kalapált a szívem, mintha egy hegyet másztam volna meg. Fájtak a végtagjaim is. Más bajom nem volt szerencsére, csak felerősítette ezt a gyengeséget nálam, ami elmúlt utána, de most is fáradékony, álmos vagyok, a vérképem pedig nekem is rendben volt. Mentális kimerültség lehet, nekem is tele van a hócipőm a vírussal, a karanténnal, 10 napot töltöttem teljes bezárva a városi panelban úgy, hogy a szemetet se vihettük ki és 2 kicsi gyerekünk is van! Azt hittem megbolondulok. Tuti szükségem lesz idővel valami mentálhigiénés kezelésre, egy pszichiátert fel kell keresnek ha nem találtak szervi okot, mert voltam vizsgálaton, de a covid nem okozott semmi eltérést szerencsére. Már kiment belőlünk. A gyerekeim 3- 6 évesek tünetmentesek voltak teljesen. Párom náthás volt. Úgyhogy nem vagy egyedül erősíteni tudlak, most is ilyen mosott szarnak érzem magam, semmi erőm, semmi kedvem semmihez, totál depressziós lettem.
2021. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom!🥺 Kitartást!!
2021. márc. 22. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!