Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A kígyómarás általi halál milyen?

A kígyómarás általi halál milyen?

Figyelt kérdés

2021. márc. 31. 21:03
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem jó.
2021. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Melyik kígyóé?
2021. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Gyors
2021. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
76%
Nincs tapasztalatom, bocsi.
2021. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom én eddig tízszer haltam meg ,de még egyszer sem kígyómarástól..
2021. ápr. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ...Laci válasza:
A koktéltól függ és a mennyiségtől is. Minden kígyófajtáé egyedi összetételű. A Magyarországon fellelhető fajták nem veszélyesek. A trópusiak viszont meglehetősen. Egy tengeri kígyó pedig gyorsan öl.
2021. ápr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Hallottam olyanról, amelyik a légzőizmokat blokkolja. Megfulladni nem túl vonzó.


Van, amelyik izomgörcsöt okoz: itt nem tudom, a szív vagy a tüdő adja be hamarabb a kulcsot, de garantáltan mindened IS fáj mire megfulladsz vagy leáll a szíved.


Amikor a vérlemezkék esnek szét és vér folyik belőled mindenhonnan, az sem egy vidám majális: gondolom szintén fulladás a finálé, mert a vér szállítja az oxigént.


A többit nem tudom, én maradnék inkább annál, hogy halálra dorombol a macska.

2021. ápr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fajtától függ. Van ami nem gyors! Magyarországon azt olvastam 2 fajta van. Eléggé kellemetlen,némelyik úgy megbénít,hogy nem tudsz segítséget hívni,sőt elég sok. Elvégre nem az a cél,hogy menekülni tudjon a kisegér,hanem hogy megegye a kígyó.
2021. ápr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Borzalmas szerintem, főleg ha tudod hogy megfogsz halni, mert a segítség nem ér ide. Belegondolni is hidegrázós, de mivel nem élünk Ausztráliában vagy valami olyan helyen itt nem kell túlságosan tartanod, maximum ha túrázni mész, de akkor is kevés az esélye.
2021. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!