Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valakinek volt/van hasonló?

Valakinek volt/van hasonló?

Figyelt kérdés

Nem mondanám covidnak mert egyszer elojon egyszer nem.

Mostanában elofordul hogy a nagy levegőt nehezebben veszem s mintha ulnenek a mellkasomon.S ha egesznap ez jár a fejemben hogy biztos beteg vagyok stb akkor még rosszabb..

Gerincferdulesem is van meg meszesedes is.Mintha azt vettem volna észre hogy szelnel s frontoknal érzem ezt.



2021. ápr. 2. 12:30
 1/3 anonim válasza:

Mellkasi fájdalom és nehéz légzés lehet a rekeszizom miatt.

"S ha egesznap ez jár a fejemben hogy biztos beteg vagyok stb akkor még rosszabb.."

Ezt verd ki a fejedből! Ez olyan, mint a placebo. Azt hiszed tényleg beteg vagy, de csak az agy produkálja a tüneteket. Még valami. Beszélj egy orvossal. Sosem szabad ilyen kérdésekben az internethez fordulni, mert nem tudjuk mi bajod. Ez is csak tipp volt. Szóval ha így 18 nap után is érzed, akkor orvos.

2021. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem epilepszia okozta ezeket a fura érzéseket, légzészavarokat. Sokáig azt hitték pánikbeteg vagyok, mikor izzadtam, gyorsan vert a szívem, és remegtem meg kapkodtam a levegőt. Szerencsére kaptam rendes gyógyszert rá és már nem szenvedek miatta...
2021. ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálam is szokott lenni , néha előjön...nem voltam vele orvosnál, nem tudom mi lehet
2021. ápr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!