Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melatonin tabletta délután és...

Melatonin tabletta délután és este is?

Figyelt kérdés

Ha holnaputánra akarok kicsit helyrejönni, és alvási problemáim vannak, mi történhet ha most beveszek egyet majd egyet éjjel is?

Kipiheni magát a szervezet? A máj mivel nem melatonint kell előállítson eltudja végezni a többi dolgát rendesen, nem? Kicsit helyredobja a szervezetet, az én logikám szerint.


2021. ápr. 15. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem napközben semmi értelme bevenni, csak megzavarnád a szervezeted.
2021. ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

A melatonin egy sötétben termelődő hormon. Lefekvés előtt félórával venném be, hogy mire lefekszem és leoltom a villanyt, addigra szétessen a gyomromban és elkezdődjön a felszívódás...

Korábban szamárság lenne bevenni...

Éjjel meg aludjál, és ne azt tervezgesd, hogy alvást helyett hogyan fogsz éjszaka melatonint eszegetni!!!

Valószínűleg ezért vannak alvás-problémáid is. Mert semmit nem akkor akarsz csinálni, amikor az ideje lenne.

2021. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A melatonint úgy kell használni alvási problémákra és jetlagre, hogy 5 napon keresztül ugyanabban az időben lefekvés előtt beszeded. De szerintem ez a betegtájékoztatóban is benne szerepel, mintha ott olvastam volna. Nappal abszolút felesleges bevenni, egyébként is álmosító hatása van.
2021. ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!