Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Teljesen bepánikoltam, ilyen...

Teljesen bepánikoltam, ilyen előfordult már veletek? Nedves bélgáz/szellentéskor lé távozott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


28. napon vagyok a ciklusomban, nekem gyakran lazább a székletem így menzesz idején. Tegnap volt 1 laza székletem reggel, de ennyi. Ma délután mentem először, egyszeri, formáltabb székletem volt, egészen normális. Viszont azt éreztem, hogy valami iszonyat fel vagyok puffadva (ilyen menzesz előtti puffadás érzés) és apránként, de konkrétan robbannak belőlem a szelek, amik hát.. nem tudom szebben mondani, nedvesen távoznak, már betettem egy kis tisztasági betétet is.


Egyből felhívtam édesanyám, mert hipochonder vagyok és totál bepánikoltam, aki azt mondta, hogy valószínűleg fel vannak puffadva a beleim és gyorsan távozik belőlem a bélgáz, ami kihozhatja az "anyagot" neki volt már ilyesmi. Tény, hogy az utóbbi 2-3 napban nagyon sokat ültem, ülő munkát végzek.

De halálra vagyok rémülve! Megnéztem a papírt törlésekkor, teljesen áttetsző dolog jön. Köze lehet ennek a menstruációmhoz és a puffadáshoz?



2021. ápr. 15. 18:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy ez menzesz előtti hasmenés lehet ? Most még így eszembe jutott.. ? Még nincs vérzésem, de 28 naposak szoktak lenni a ciklusaim
2021. ápr. 15. 18:40
 2/4 Hellmano ***** válasza:
100%
Kislányom ezt nevezzük folyékony fingnak azaz fosnak. Előfordul a legnagyobbakkal is, hogy becsúszik néha a nyele is!
2021. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szangás :D
2021. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen utólag rájöttem, hogy ennek fosás lesz a vége.. :D most legutóbb ha mentem, ez már az volt. Kb.2 hónapja ugyanilyenem volt, lehet az is menzesz idején jelentkezett.

Szerintem az lesz a ludas, a derekam is fáj..

2021. ápr. 15. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!