Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányszor engedsz ki bélgázt...

Hányszor engedsz ki bélgázt egy nap? Egyik nap számold meg és írd meg az eredményt. Egy kis odafigyelést igényel, de érdekes.

Figyelt kérdés

"A legtöbb ember naponta 14 alkalommal enged ki bélgázt."


Forrás: [link]



2020. máj. 18. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha puffadt vagyok, akkor jó sokszor, de van hogy napokig semmi. Leginkább attól függ, mit eszek.
2020. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Én havonta ha egyszer... Szóval hülyeség a cikk.
2020. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát én emiatt nem fogok 24 órát fennmaradni, az biztos!
2020. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Majd ha egyszer annyira fogok unatkozni, akkor ezzel múlatom a időt. Jelenleg a legkisebb gondom is nagyobb annál, minthogy ezt számolgassam.

Saccra azt mondanám, hogy a napi 14 nagyságrendileg stimmelhet. Én talán valamivel többször végzem ezt a tevékenységet. Nagyjából megsaccolva szerintem 20 is megvan naponta.

2020. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

El nem tudom képzelni, hogy lehet húszat pukizni egy nap, mit kell hozzá enni :D

10 az még rendben, annyit talán én is. Ha nem léteznek "mikropukik" és észrevehetetlenek, akkor inkább csak 3-4, az is este. F/29

2021. ápr. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Napi 20, az kb 1,2 óránként egy. Annyi nekem simán jön és nem kell hozzá semmit ennem különösebben. Nyilván nem minden esetben hatalmas hangos rotyogtatásra kell gondolni nagyjából 1 és negyed óránként.
2021. ápr. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És igen, sokszor elég kellemetlen, hogy vissza kell tartani, mert nem bírok ki 1,5 órát. Irigylem azokat akiknek olyan a bélműködése, hogy egész nap elvannak és nem kell ezzel foglalkozniuk, mert alapból semmi nem akar kijönni.
2021. ápr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes ez. Ma már volt 1 olyan, ami csak úgy "kislisszant" séta közben, de se hangja, se szaga az ilyennek. Fel se tűnt szinte, másnak pláne nem. Ebből jön össze napi max. 3-4, az "igaziból" meg max. 2-3 (ami hangos, szagos), ez az átlag. Hozzáteszem, nem is szeretek eregetni, tehát ezt én is figyelem, szerencsére nincs sok. Nem eszem sokat. 180/70, F/29. Nem akartam megbántani senkit, tényleg nem gondoltam, hogy ezzel ennyit küzd valaki.
2021. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!