Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől érezhetem magam mindig...

Mitől érezhetem magam mindig olyan fáradtnak?

Figyelt kérdés
Már egy ideje feltűnt,hogy feszt fáradt,erőtlen vagyok kivétel 1-2 nap.Haza jövök a munkából le kell feküdnöm pihenni mert majd össze esem,hétvégén is hiába alszom eleget,most is álmosnak fáradtnak érzem magam,pedig ezer dolgom van,takarítás,mosás,főzés,de úgy érzem nem bírom.A vérszegénységre utaló tüneteim nincsennek ezt leszámítva,nem vagyok sápadt nem hullik a hajam nem töredezik a körmöm sem.Remélem nem a szívemmel van valami,mert tudom az is okozhat ilyen tüneteket.Megyek majd orvoshoz is csak jövőhónapba leszek szabadságon akkor akarok menni.Azért kérdezek most itt.Egyébként a szívemnek van valami baja a papíromon úgy van írva hogy instuff valv mitrals és PSVT.Nem tudom ezek okozhatnak e ilyen tüneteket.

2021. ápr. 17. 09:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyelőre szedjél valami jobb B12 vitamint. Ha a tünetek nem enyhülnek, és a doki is fogad már, menj el, nézess egy pajzsmirigyműködést. Mindezek közben csinálhatsz egy Helicobacter tesztet is.
2021. ápr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!