Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől érezhetem magam időnként...

Mitől érezhetem magam időnként fáradtnak,erőtlennek?

Figyelt kérdés
Mostanába sokszor előfordul,most is olyan nehezemre esik a munka,alig várom,hogy hazaérjek.Mit gondoltok orvoshoz kellene mennem?Egyáltalán mi állhat a háttérben?Alvás változó van h jól alszom,van amikor nem igazán.Stressz szorongás sajnos van.

2020. jún. 23. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor a sok stressz és szorongás a hiba. Próbálj meg többet pihenni, teázgass lefekvés előtt. Esetleg szedj valami vitamint.
2020. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Etkezesed rendben van? Nekem akkor volt ilyen amikor nemfigyeltem ra es ossze vissza ettem minden gyorskajat stb amiota oda figyelek fogytam 13 kilot es egesz jol erzem magam
2020. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem mondom,hogy jaj de egészségesen étkezem,de nem is eszem állandóan gyors kaját.Mindig eszem főtt ételt is.
2020. júl. 7. 05:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!