Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Cseng a fülem. El fog múlni?

Cseng a fülem. El fog múlni?

Figyelt kérdés
Tegnap este elmentem bulizni. Elég hangos volt a zene de nem hangosabb mint más szórakozóhelyen. Amikor haza értem és megpróbáltam elaludni folyamatosan csengett a fülem és azóta se maradt abba. Ez normális? El fog múlni később vagy menjek vele orvoshoz?
2010. aug. 21. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Talán kicsit másnapos vagy most is :D

Idővel el fog mulni szerintem ,nekem is szokott ilyen lenni.

2010. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elfog múlni..,holnapra már kuytabajod!Tuodm mert nekem is volt mrá hasonló buli után,de legkésöbb másnapra elmúlik!

Ha neked nem múna el és eseteleg holnap,holnapután is csengene keress fel egy orvost!Amúgy Discoshit bulin voltál?=)

2010. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
elmúlik
2010. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a megnyugtató válaszokat :) am. nem discoshit partyn voltam hanem az Ötkertben :)
2010. aug. 21. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Értem,köszi!=)
2010. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, még néhány fülcsengés a hangos zene miatt és mehetsz is méretni, garantált, hogy bizonyos frekvenciatartományt rosszabbul hallasz. (talán már most is).

Magyarázza már meg valaki, hogy miért kell a zenének annyira ordítani, hogy utána 1 napig cseng az ember füle ??

2010. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Magyarázza már meg valaki, hogy miért kell a zenének annyira ordítani, hogy utána 1 napig cseng az ember füle ??"


Sztem igy nagyobb hatása van a bulinak,ha jó hangossan szól a zene... Gondold el ha úgy szólna ha mellette ordibálás nélkül tudnánk beszélgetni..,senki nem bulizna!:D

2010. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát hidd el én is jobban örülnék ha hallanám mit mondd nekem a mellettem lévő és nemkéne túlkiabálnom a zenét. Amúgy anyukám audiológus, majd megméretem vele a hallásom, az eddigi mérés nem mutatott semi kóros elváltozást...
2010. aug. 21. 22:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen hétvégi bulik,nem kárositják a hallást nagymértékben..,Németországban meg egyébként már van olyan buli,ahova füldugóval járnak bulizni a fiatalok,hogy megóvják a hallásukat a nagy hangerőtől pl. MAYDAY!
2010. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!