Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáradékony, aluszékony vagyok,...

Sonobella00 kérdése:

Fáradékony, aluszékony vagyok, sovány, szemem alatt sötét karikák. Időnként rosszul leszek, remegek, szédülök, cseng a fülem és elsötétül előttem minden. Mit tudok ellene tenni? Vagy mi lehet az ok?

Figyelt kérdés
(17 éves, lány, 47 kg, 170 cm magas)
2011. febr. 26. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Csináltass egy vérképet, lehet, hogy vérszegény vagy, vagy kevés a vasad.
2011. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tavaly kb ilyentájt, februárba csináltattam. Akkor is ilyen voltam, de a vasam normális volt.
2011. febr. 26. 16:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsim, hizzál legalább 3 kilót, sovány vagy! És látatlanból is írom, hogy vitaminhiányod is van. Én vashiányra gondolok, tipikus tüneteit produkálod a vérszegénységnek.
2011. febr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eszek ahogy tudok, de nem megy könnyen :) Napi 5-ször, csak nem tudok sokat. Addig amíg bírok. Mégsincs eredmény...
2011. febr. 26. 16:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg a háziorvosodat, hogy injekcióban adjon be neked B12 vitamint. Hátha megjön az étvágyad tőle.
2011. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát készülök hozzá. De ettől lenne, hogy lefekszek este 8kor és másnap fél 3, 3ig tudok aludni?
2011. febr. 26. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Mozgasszegeny eletmod, de biztos, hogy vitaminhianyod van, s talan a vernyomasod is alacsony, s ezert feltetlen elkellene menned orvoshoz.
2011. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom nézitek-e még a kérdést, azért leírom a tippem én is, hátha valaki idetéved úgy, mint én: szerintem pajzsmirigyet is nézess.
2017. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!