Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől jelennek meg állandóan...

Mitől jelennek meg állandóan kékes-lilás foltok rajtam?

Figyelt kérdés

Régóta kijönnek rajtam ilyen ütés szerű kékes-lilás foltok és olyan mintha ütésszerű lenne de tudom magamról mikor ütöm be magam és mikor nem és azért ilyen ügyetlen nem vagyok, hogy ennyiszer beüssem magam.

VOltam korábban orvosnál de azt mondta, hogy nem érdemes vele foglalkozni, ezek ilyen bevérzések de mostanra kissé eldurvult a helyzet.

Ma felfedeztem egy korábban ott lévő hatalmas lila foltot a lábszáramon ami korábban is ott volt de mára feldagadt kissé és erősen lilás.

Sok ilyen folt szokott rajtam lenni, néha zöldes és halvámy de most ez nagyon csúnya és olyan helyen van ahol nem üthettem be magam és esküszöm erre, hogy nem ütöm be magam ilyen mértékben.

Eddig sosem volt még lila foltom ami feldagadt volna és ha be is verem magam az nem szokott hagyni ilyen lila foltokat.

Miért dagadt fel ilyen lilás folt?

Méretük változó, most ez a legnagyobb ami volt eddig.

Szerintetek miért lehet ez nekem? Tényleg nem érdemes vele foglalkozni?

Néha a karomon szoktam látni, lábaimon főleg, párszor volt a fenekem meg derekam tájékán.

Meg mostanában rettentesen álmos vagyok.

Képen sajnos nem tükrözi az eredeti színét ami valóságban sokkal csúnyább.

[link]



2021. ápr. 18. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinaltatni kene vervetelt, eleg sok betegseg adhat ilyen tunetet. Vasculitis, leukemia.. sok minden lehet, lehet csak egyszeruen gyengek az ereid.
2021. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gömbicica ***** válasza:
valamilyen gyógyszert nem szedsz? -esetleg mellékhatás lehet bevérzés? mondjuk vérhigitótól?-
2021. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt tanàcsolom, hogy menj el egy vèrvètelre, mert nagy baj is lehet belőle. De, hogy nyugtassalak is, én is hamar kèkülök. Nem is veszem észre, hogy megütöm magam
2021. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyógyszer, voltam vérvételen pár hónapja de ott csak egy valami mutatott eltérést és ere pajzsmirigy alulmukodést mondott amire szedtem akkor gyógyszert de abbahagytam mert utána már nem volt gondom
2021. ápr. 19. 01:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!