Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért csíp néha a karom ha...

Miért csíp néha a karom ha behajlítom?

Figyelt kérdés
Szóval egy ideje feltűnt, hogy ha behajlítom a bal karom és össze érintkezik ott a bőr felület akkor néha ilyen csípés, szúrás szerű érzést érzek ott. Sosem volt ilyen és nem látni ott szinte semmit. Másik karomnál nincs ilyen. Észrevettem viszont, hogy mindkét karomnál van valami bevágás féle csík ami nagyon halány de rendes fényben látható és talán pont ott szúr néha. Máshol nem csak mindig azon az egy ponton...Tancsátalan vagyok. Jobban nem tudom leírni ezt az érzést de mintha egy szőrszál birizgálja a bőrt de itt semmi szőrszál nincs most és semmi feltűnőt nem látok és nem is mindig csak néha szúrkál. Meg amikor végig simítom a bőrfelületet nem érzek semmit, semmi kitüremkedőt. Félek nehogy valami a bőröm alatt legyen mint féreg vagy ilyesmi de sosem voltam állat közelében nagyon, nem érintkezett a karom állattal, mindig kezet mosok így fogalmam sincs miért szúr ott néha..Nem is biztos, hogy a hajlatnál szúr hanem valahol ott de nem tudom behatárolni és most feltűnt, hogy nem csak akkor ha behajlítom. Úgy hajlítom mikor könyökölök és támasztom az arcomat. ÉS nem csípett meg semmi ott, nem félek a szuriktól se, ott nem is oltottak sosem így fogalmam sincs mi ez a jelenség...

2021. ápr. 19. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Dr.?
2021. ápr. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1.Nem voltam még nyilván de el se olvastad ilyen gyorsan...-_-

Mostanában tűnt fel ez a jelenség.

ELőtte gondoltam megtudakolom itt.

2021. ápr. 19. 01:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg fogalmam sincs milyen orvosnál lenne érdemes megnézni, házi orvos?
2021. ápr. 19. 01:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!