Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Honnan számolják a 10 napot? ...

Honnan számolják a 10 napot? Mennyi idő amíg megvan a teszt eredménye?

Figyelt kérdés

Ma sikerült elérni a háziorvost, ma vagy holnap jönnek házhoz tesztelni.


Ha negatív akkor nem kell a 10 napos karantén vagy akkor is kell?



2021. ápr. 20. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

az első tünet megjelenésétől számítják a 10 napot

ha negatív, miért kéne a karantén? :D

2021. ápr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyorsteszt azonnal megvan, a pcr nekem két nap volt
2021. ápr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Csak kérdem mert nem nagyon foglalkoztam vele.


Tehát ha ma/ holnap kijönnek tesztelni és negatív akkor mehetek dolgozni ugye?

2021. ápr. 20. 12:16
 4/15 anonim válasza:
33%

A fentiek értelmesen elmesélték. A teszt levétele és az eredmény közt eltelik néhány nap.

Neked az a dolgod, hogy ne fertőzz meg - magyarul mondom, hogy értsd, ne ölj meg - senkit.

Vársz, ülsz a valagadon.

Akkor mész dolgozni, ha már egyértelmű, hogy nem vagy fertőző.

A pénz nem fontos, érted????????

2021. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem kell háborogni nyugalom...


Kérdeztem válaszoltak ennyi

2021. ápr. 20. 12:21
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
4-ES: Miket beszélsz te? Mi az, hogy ne ölj meg senkit? Influenzával hány embert öltél akkor meg? Ez a covid egy akkora baromság, hogy fel sem fogja pár ember, aki birka! Én is voltam covidos, de nem voltam beteg, csak teszt pozitív!
2021. ápr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod 10 napja kezdődtek a tünetek, de már nincsenek, már mehetsz is, akár pozitív, akár negatív. Gyönyörű szabály.
2021. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Negatív lett a gyors de azt mondta kell a karantén míg nincs meg a pcr eredménye.


Ezzel csak az a baj h érdeklődtem az önkormányzatnál mivel én " fiatalként nem vagyok rászoruló és vannak élő rokonaim nem segítenek a vásárlásban"


Ezzel csak az a gebasz h igen vannak élő rokonaim 120 km-el odébb és senkinek sincs autója + 7 éve nem láttam őket.


Barátnőm az lusta meg nem akar bajt...


Akkor hogy váltsam ki a gyógyszert?

2021. ápr. 21. 09:51
 9/15 anonim ***** válasza:
Nincs valami egyesület arra? Polgàrőrsèg, hàzigondozók? Nálunk a hivatal nem segít senkinek, csak ők. Èrdeklődj a szomszèdtól vagy valami ismerőstől, hogy kit lehet megkèrni
2021. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szomszédnál fogok próbálkozni ha hazajönnek.


De ez milyen dolog már... Ha fognám magam elmennék a gyógyszerért azért se szólhatna amúgy senki.


Tudod nálunk az a baj, hogy mindenki lusta.. barátnőm is azt mondja mindig " messze lakok" kocsival 5 perc... De bezzeg ha 40 km-re kell neki menni cipőt venni az nincs messze.

2021. ápr. 21. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!