Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehet, hogy a PCR tesztem...

Hogy lehet, hogy a PCR tesztem pozitív, brit variánsban vagyok és nem érzem a tüneteket?

Figyelt kérdés

Már 2 nap múlva lejár a karantén is, de csak első pár napban éreztem émelygést, hidegrázást ami el is múlt, azóta semmi tünetem.


Ismerősöm ijesztgetett, küldött videókat facen miután megtudta, hogy benne vagyok, direkt ilyen fuldoklós, lélegeztetőgépes videókat, hogy haldokolnak benne. Kicsit azért féltem, a stressz az kijött rajtam, hogy mi lesz ha, de tényleg jól vagyok, ma már edzettem is itthon súlyzókkal és jól is esett, mert elég hiperaktív típus vagyok és kikészít ez a bezártság.


2021. ápr. 20. 14:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy brit variáns? Nekem a teszt eredménye simán csak "pozitív" volt, nem kaptam részletezést...


Amúgy nyilván nem mindenki kerül lélegeztetőre.

2021. ápr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nekem mondták, mert kérdeztem és azt is mondták, hogy a most diagnosztizáltak körében az okozza a betegséget.
2021. ápr. 20. 14:25
 3/20 A kérdező kommentje:
Sőt aki tesztelt azt mondta szedjek sok D és C vitamint nyugodjak meg, nem lesz baj.
2021. ápr. 20. 14:26
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyivel megúszod, örülj neki!
2021. ápr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Munkatársaim közül már sokan átestek, volt aki kicsit köhögött de senki sem volt olyan beteg.
2021. ápr. 20. 14:31
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Oké, de az ismerősöd mi a fenéért ijesztget? javuló állapotból nem fogsz visszaesni,a C és D vitamin bőven elég most.
2021. ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Az emberek jelentős százaléka tünetmentes fertőzött...

Most hallottál erről először?

2021. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7-es: Mindenhol a környezetemben azt hallom, hogy lélegeztetőgépre kerül az aki elkapja meg belehal. Nekem nincs halott ismerősöm, se családtagom, de van akinek akad ismeretségben :/ Nem tudom tényleg a covid ölte-e meg őket vagy valami más miatt, de elvileg mielőtt meghaltak úgy tudom mind köhögött, rosszul volt, lázas volt és végül lélegeztetőgépre került, amiről nem került le élve.
2021. ápr. 20. 14:35
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de az egy folyamat, egyre rosszabbul voltak előtte, nem javult az állapotuk.
2021. ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#8

Előbb még azt írtad, hogy a munkatársaid többsége tünetmentesen vagy enyhe tünetekkel megúszta. Most akkor mégis mindenki belehal? Vagy milyen logika ez?

2021. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!