Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kikészültem idegileg a sok...

Kikészültem idegileg a sok dologba, munkába, gondba, egyik bajt begsem oldom jön a másik, mit kell tegyek?

Figyelt kérdés

#Kimerültem
2021. ápr. 27. 04:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Próbálj egy kis időt szánni magadra, és csinálj valami olyasmit, ami kikapcsol.

Például vegyél elő egy könyvet.

2021. ápr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nemtudok könyvet olvasni még aludni sem ha nyakamon a sok baj, jójember!
2021. ápr. 27. 17:14
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Pedig az a jó, ha este leülsz, és elalvás előtt a valóságból átlépsz egy regény alternatív valóságába, így nem a problémáidon fog járni az eszed, amíg el nem alszol.

Vagy kezdj el írni. Naplót, vagy egy történetet, amiben szerepelhet a te életed egy része is. Nem kell kiadnod, írhatod magadnak.

2021. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A haziorvos is felirhat nyugtatot. Ha ennyire kivagy, eloszor is emberi allapotba kell kerulnod.

Hogy idezzek, sem a tapmasszazs, sem az agykontroll... Aztan kialudva tudsz kezdeni magaddal valamit, joember.

2021. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ÉÉrteem👍
2021. ápr. 29. 15:20
 6/12 mi?ki? válasza:
29%
Szerintem igyál! Annyi ember nem tévedhet.
2021. ápr. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Atcsy válasza:
64%

Tanulj meg meditálni! Tudom az iskolában nem tanítják, de helyette megtanulod Petőfi életét és természetesen a győztesek által összehazudott történelmet is, amik mind rendkívül hasznosak lesznek, amikor a padlón vagy.


Ha jobban érdekel a meditáció, akkor írj rám és küldök pár kezdő videót, amivel elindulhatsz egy jobb és kiegyensúlyozottabb élet felé ergó egy normális élet felé.

2021. ápr. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Juliusz48 ***** válasza:
77%
Talán kicsit túlértékeld magad és azt hiszed bármit meg tudsz csinálni. kéne egy kis Önismereti tréning, meg a agynéném életbölcsessége. "Ha nem megy úgy ahogy szeretném, akkor úgy szeretem ahogy megy". Ennek lényege, hogy tegyél meg mindent amit megtehetsz, hogy az legyen amit te szeretnél, de ha a történésekhez már semmi közöd, próbáld meg megtanulni elviselni, elengedni, ami már belátásod szerint tűled függetlenül történik veled.
2021. máj. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Leveltetu ***** válasza:
100%

Probalj meg megallni......gondold at mibol adodtak ezek a gondok es hogyan tudod megszuntetni a gondok forrasat es nem pedig megoldani a problemat. Ha megszunik a forras, lecsokken a problemak szama, a nyomas is enyhul rajtad igy jobban fogsz tudni koncentralni a tobbi problema megoldasan. Kezd el fontossagi sorrendbe allitani a megoldando dolgokat. Ha anyagi hatteru a problemaid forrasa, akkor gondolkozz el azon , hogy egy jobban fizeto allast keress ami segit csokkenteni ezekbol a problemakbol....

A problemakat a gyokeruknel kell kezelni mind altalaban minden mast, kulonben mokuskerekbe allsz.

2021. máj. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tarts ki! Nekem is ilyen időszakom van. Esténként végiggondolom, hogy a sok sz@r között még mindig mennyi mindennek örülhetek, és nem hagyom magam elkeseredni. Ha hívő vagy, segíthet az ima.

Az biztos kell, hogy aludj is, de az nekem sem megy. A recept nélküli nyugtatók nem hatnak.

Ja, még egy. Magnézium!

2021. máj. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!