Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Érdemes lenne beoltatnom magamat?

Érdemes lenne beoltatnom magamat?

Figyelt kérdés
És ha igen, melyik vakcinával? Nincs alapbetegségem.

2021. máj. 2. 22:34
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Azért nem bízok az oltásban mert, ki tudja milyen következményei lesznek hónapok/évek múlva. Lehet rosszabb mintha nem oltatnám be magam.
2021. máj. 2. 23:38
 12/20 anonim ***** válasza:
59%
10es hagyjad, ezek teljesen elmebeteg, agresszív véglények. Nincsen jobb szó rá. Nekem majdnem belehalt a rokonom, ismerősöm, semmi alapbetegség, de megkaptam ezektől a mocskoktól, hogy biztosan fizetett fideszes troll vagyok. Meg hogy hiszti. Tudod, most k-rvára örülök neki, hogy fő a fejük a kártya miatt. Megérdemlik ezek a patkányok. Elnézést a hangnemért, de már undorító, amit művelnek.
2021. máj. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%
"Azért nem bízok az oltásban mert, ki tudja milyen következményei lesznek hónapok/évek múlva. Lehet rosszabb mintha nem oltatnám be magam." Oké, rendben. Tehát neked van már véleményed, akkor mit vársz itt?
2021. máj. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%

"Azért nem bízok az oltásban mert, ki tudja milyen következményei lesznek hónapok/évek múlva."


Gyerekkorodban kaptál már olyan 10-20 oltást, lett hosszú távú hatása, azonkívül, hogy nem kaptál: tetanuszt, torokgyíkot, szamárköhögést, hepatitis A-t, rózsahimlőt, kanyarót, mumpszot, stb, stb?

Eü-sként sose értettem, hogy miért az oltásoktól félnek az emberek. Gyakorlatilag 0 mellékhatásuk van, viszont a gyógyszereket mindenki örömmel szedi marokszámra, amiknek komoly és súlyos mellékhatásaik lehetnek. Sokkal gyakrabban, mint az oltásoknak. Fura.

2021. máj. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
31%
#13 Ezek olyan kérdések, amiket azért tesznek fel, hogy lepontozhassák a velük ellentétes véleményen levőket. Csilliárd ilyen kamu kérdés van fent. Felteszi a kérdést, mint oltáspárti, vagy hezitáló, aztán aki bátorítja, azt mind lepontozzák, ameddig tudják. A múltkor a SOTE oldaláról idéztem odavágó cikket. Olyan nullára pontoztak le a kis takony 16 évesen nyolcadikosok, mint a vihar. Ennyit a gerincességről. Szégyenlem, hogy ebben a társadalomban élek. Komolyan, ha elköltözöm innen, az azért lesz, mert ilyen gerinctelen, ostoba nemzedékkel nem vagyok hajlandó együtt élni.
2021. máj. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit és nem kamu kérdés. Véleményem az van, de az nem azt jelenti, hogy döntöttem. Pont azért írtam ki, hogy segítsen dönteni. Gyógyszert meg nem szedek, max fájdalom csillapítót néha.
2021. máj. 3. 00:57
 17/20 anonim ***** válasza:
41%
#12: 10. voltam, nagyon 1-etértek veled, 1 kivételével: sajnos nemcsak a magyar, de sok idegen nyelvben is a patkánynak van ilyen jelentése, mint amit ki akartál vele fejezni. De a patkányok páratlan intelligenciájú, óvatos, egymással együttműködő, egymást olykor önzetlenül segítő, a veszélyeket kiválóan kezelő állatok. :-)
2021. máj. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%

#15: ne költözz el, fontos vagy itt:-)

- különben is, hova költöznél? A világon mindenhol vannak ostoba emberek, és persze okosak is:-)

2021. máj. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
75%
Sinopharmnak semmi mh sincsen szinte, nekem semmi nem volt:), sőt nem is fájt, mert itt a legkisebb a tű
2021. máj. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy a betegségnek lesz valami hosszú távú szövődménye (ami akár 5-10 év múlva jön ki), mint hogy az oltásnak lesz. Nem sokkal több ideje van itt ez a nyavalya, mint az oltás, és már így is sokkal több rosszat tudunk róla. Plusz a betegségnek kicsi, de így is túl nagy valószínűséggel lesz rövid távon is súlyos hatása vagy valami tünet ami nem akar elmúlni. Ez a koronavírus nagyon más, mint a sima náthakoronavírusok, mert az egész szervezetet támadja, nem marad meg a légutakban. Ezért lesznek annyian szívbetegek, cukorbetegek, krónikusan fáradtak stb. a kiállott betegség után.


Ha te a világtól elzárva akarsz élni és senkivel nem találkozol, a kaját is rendeled boltba menés helyett, akkor oké, ne oltasd be magad. Remetéknek nem kell. Mindenki másnak nagyon is megéri.

2021. máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!