Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Covid oltás után szorulás?...

Covid oltás után szorulás? Miért lehet?

Figyelt kérdés

Tudom hülyeségnek tűnik, de sosincs szorulásom, viszont mindkét oltás után napokra egyszerűen alig jön az inger, és jó esetben is csak ilyen száraz valami jön.

Étkezésem ugyanaz, mindent ugyanúgy csinálok.


A ciklusom is megváltozott, szóval gondolom van ilyesmi hatása. Esetleg mással is történt ilyen?



2021. máj. 4. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Most ahogy belegondoltam, oltás után nekem is csak 3. Napon volt székletem, és addig inger se. Pedig naponta szokott. Én még csak az elsőt kaptam.

A ciklus valtozásról is olvastam, nekem is hamarabb megjött pár nappal, de ilyen már fordult elő maskor is.

Engem is erdekelne, mitől lehet?

2021. máj. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet az oltás mellékhatása.
2021. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik fajta oltás? Én oltás után nem vettem észre. Viszont elkaptam mégis a Covidot nemrég. A betegségen már nagyjából túl vagyok, de azóta nagyon szorulásos lettem, a hasam is fáj tőle. Előtte egész életemben sosem volt ilyen gondom.
2022. márc. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!