Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 éve visszatérő fejfájásokat...

2 éve visszatérő fejfájásokat mi tud okozni?

Figyelt kérdés

2 éve vannak gyakori fejfájásaim. Már sokszor gondoltam daganatra, de az már ennyi idő után elég komoly tüneteket okozhatott volna szerintem és nem is lennének öbb hetes-hónapos tünetmentes időszakaim.

Érdekes módon fáj a fejem, ha mozgatom a fejbőrömet, vagy nagyra nyitom a szemem, akkor a fejem jobb felső felén élesen fáj, mintha meg lenne húzódva az izom a lábamban, csak épp a fejemben érzek hasonló érzést. Fura, mert pici szünet után van ez az éles fájdalom, mert ha kétszer vagy többször egymás után csinálom, akkor nem fáj, csak ha "pihent" valamennyit.

Ez a jellegű fájdalom betart pár napig, aztán elmúlik és hetekig vagy akár hónapokig nem jelentkezik. Máskor a fejem tetején és az arcüregem környékén szokott fájni a fejem, de gyógyszert nem szoktam bevenni rá, csak az elmúlt 2 évben 3-4x volt olyan, hogy kellett tabletta, de abból 1 db nem állította ki.

Vérnyomásom rendben, laborom rendben, a szemem valamennyit romlott az elmúlt 2 évben, mert sajnos folyamatosan romlik gyerekkorom óta. A nyakam és a csigolyáim szerintem tropára vannak menve pedig csak 31 vagyok.

Valakinek van valami magyarázata?

Néha szédelgek, megszédülök, de szerintem az pánik jellegű, mert bizonyos helyeken és helyzetekben jön elő.


2021. máj. 5. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szemtol

Csigolyaktol


Rossz fogtol, rossz helyzetuktol is, de te maris ketto masikat belőttél

2021. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ilyen nagyon kellemetlen érzéseket tud a fejben okozni romló szem vagy fog esetleg csigolya?
2021. máj. 5. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!