Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy hete kaptam pfizert. Ez...

Egy hete kaptam pfizert. Ez normális?

Figyelt kérdés
Akkor egy napig tartó karfájdalmon kívül semmi mellékhatás nem volt. Ma reggel viszont megint elkezdett fájni az oltás helye és aztán az egész karom. Picit megduzzadt és piros, egész nap nem múlt el. Beszéljek a háziorvossal, vagy ez még normális?

2021. máj. 8. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Egy ismerősömnél pont ugyanez volt, szóval így ketten tuti vagytok már :D Szerintem simán benne van.
2021. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a háziorvost!
2021. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Képzeld el, velem is ugyanez történt, csak nem 1 hét, hanem kb. 10 nap után kezdődött.

Neked milyen jellegű a fájdalom?

Nekem nem olyan, mint közvetlenül az oltás után, mert nem fáj sokkal jobban az izmom megfeszítésénél (oltás után 1-1,5 napig pont akkor fájt, ha emeltem a karom pl.), hanem ilyen kisugárzó, "idegfájdalom jellegű", néha jobb, néha rosszabb, tök random. Néha olyan érzés is van benne, mintha meg lenne erőltetve és remegne a kifáradástól. Nagyon ijesztő és idegesítő.

Az oltás helyén pedig egy elvakart csípés szerű, nagyon lassan gyógyuló kis seb van.


Én már megmutattam a háziorvosomnak + egy sebésznek is, de nem igazán jöttek lázba tőle, annyit mondott a háziorvos, hogy késleltetett immunreakció lehet. Nem igazán nyugodtam meg, folyton attól félek, le ne kelljen végül vágni a karom, vagy valami. :D

2021. máj. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem olyan jellegű volt, mint az oltás után. De kialudtam magam és mára elmúlt.


Tegnapra nagyon keveset aludtam, szóval lehet, hogy valami ilyesmivel összefügg.

2021. máj. 9. 09:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, elmúlt azóta?
2021. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak egy napig éreztem :)
2021. máj. 17. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!