Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Generalizált szorongásom és...

Generalizált szorongásom és pánikbetegségem van. Meditációval szeretnék leküzdeni ezeket a kórokat. Mit kell tudnom? (17/f) Tovább --->

Figyelt kérdés
Milyen fajta meditációk vannak? Hogyan kell meditálni? Milyen füstölőt alkalmazzaka alatta? A zene mien legyen? Hetente hányszor csináljam? Egy komplex útmutatót szeretnék kapni...
2010. aug. 23. 17:38
 1/6 A kérdező kommentje:
senki sehol? Miért ilyen nehéz a válasz?????????????
2010. aug. 23. 18:03
 2/6 Daemia ***** válasza:

Szia!


Először olvasd el Szendi Gábor: Pánik című könyvét.


Utána majd rájössz, hogy nincs olyan, hogy "pánikbetegség"

2010. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
olvastam pár szendi gábor cikket.A véleményem róla h. ő még soha nem volt szorongásos beteg. Ezért nem is élheti át a kínok kínját. Ő már követett el öngyilkossági kísérletet szorongásai miatt? Szerrintem nem! Én már megjártam a poklot, és szedem a SSRI gyógyszereket és rivotrilt isa. Nem tud eltántorítani. Nélkülük xar az életem. Ennyi
2010. aug. 26. 12:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon jó ötlet a meditáció! Szívesen segítek neked priviben! Én ezzel foglalkozom, természetesen ingyen. :) Ha még nem meditáltál sosem, akkor először a vezetett meditációt ajánlom. Küldök neked ilyen meditációkat e-mailben. Ha neked úgy jobban megy, használhatsz füstölőt, de nem törvényszerű. Én csak természetes alapanyagút szoktam használni, de ha nincs, megteszi az olcsóbb is. A természetes anyagú olyan 2000 ft körül van...

Ne felejtsd el, hogy nem csak meditálni kell (ahányszor csak tudsz, min. naponta), hanem a gondolkodásodat is meg kell változtatni. Könyveket is tudok neked ajánlani. Ha van kedved, levelezhetünk is és a beszélgetések folyamán sokminden kiderülhet számomra és rengeteget tudok majd segíteni. Írj e-mailt és mesélj magadról, hány éves vagy, mivel foglalkozol, mit szeretsz csinálni, mióta van ez a betegséged, stb., de írhatsz bármiről. Szüleidről, barátaidról, lakóhelyedről, amiről csak akarsz. :)

2010. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az agykontrollt tudnám még javasolni. Ha van lehetőséged, íratkozz be egy tanfolyamukra. Több százan szoktak lenni. Domján László vagy Domján Gábor oktat, 2 hétvége. NAGYON JÓ!
2010. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek!!!

Szendi mehet a francba, ne írjon olyanról, amit még nem élt át, és nem tudja milyen így élni.

2012. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!