Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy érdemesebb levezetni a...

Hogy érdemesebb levezetni a feszültséget, meditációval, vagy inkább tetsmozgással?

Figyelt kérdés
és miért?
2011. jún. 3. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Droggal ;)
2011. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csz...............törj zuzz:)
2011. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pankráció!
2011. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyéni.
2011. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A férfiak zöme nem meditál, hanem tesz valamit.
2011. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hát én ha mérges vagyok akkor tuti hogy a testmozgás, ha pedig ideges vagy szomorú akkor kicsit csöndben maradok és hallgatom a belső énemet:D szóval változó. de a férfiaknak valószínű h a meditáció nem bejövős.
2011. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ritkán rám is rám szokott törni egyfajta feszültség amit én úgy szüntetek meg, hogy fekve megfeszítem az összes izmomat olyan erősen ahogy csak tudom pár mp-ig(amíg bírom) Ettől aztán az izmaim természetesen elernyednek és máris nem érzem a feszültséget.


Tehát én a testmozgásra szavazok.

A rendszeres reggel végzett torna, futás vagy bármilyen sport javítja a vérkeringést, felmelegít és így az egész nap csodálatos lesz a mentális és fizikai közérzetünk, ráadásul égeti a kalóriákat és karban tartja az immunrendszert.

A sport stresszoldó tevékenység is, mert az izmok segítenek a stresszhormonok – a kortizol és az adrenalin – lebontásában, hatástalanításában.

2011. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem mindketto, mondjuk a meditaciohot konyebb beiktatja az ember a napirendjebe. Ha van idod (foleg rendszeresen) testmozgasra mindenkeppen hasznald ki.
2011. jún. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!