Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 35 évesen normális, hogy...

35 évesen normális, hogy gyakran nagyon fáradt vagyok?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen nehéz fizikai munkát végzek (gyógymasszőr vagyok). Igazából 7 órában folyamatosan masszírozok. Sokszor agyalok rajta, hogy vajon velem van a baj , vagy csak a munkám miatt érzem ezt a nagy fáradtságot...Reggelente kiesnek a kezemből a dolgok, mert annyira erőtlennek érzem magam, napközben rendben vagyok, de olyan érzésem van mintha az összes energiámat elhasználnám délelőtt és délutánra már csak vonszolom magam. Amikor többet mozgok akkor jobb, illetve nagyon nagyon keveset vagyok a friss levegőn. Egy éve szinte folyton csak a lakásban vagyok. Ez a fáradtság normális ebben a korban vagy az életmódom miatt lehet? Más is tapasztal ilyet?

2021. máj. 19. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 27 éves gyógymasszőr vagyok.

Sokszor én is nagyon fáradtnak érzem magam, mentálisan és fizikálisan is.

Ha jól csinálod ezt a szakmát, akkor baromira kizsigereli az embert. Legalábbis én erre jöttem rá, emiatt is akarok főállásban váltani, és mellékállásban csinálni azokat a vendegeimet, akik hozzám nőttek.

+ Ez az egész nap lakásban levésnél nincs is rosszabb, én nagyon nehezen bírom.

Hétvégén szinte csak szabad levegőn ill. másoknál vagyunk, olyankor kb nyoma sincs a faradtsagnak..

2021. máj. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de jó...örülök hogy egy kolléga válaszolt...akkor ezek szerint más is érzi hogy sok...igen amúgy én is ezt érzem, hogy nemcsak fizikailag , hanem mentálisan is elfáradok. A betegek folyton jönne mennek, váltják egymást és mindenki csak beszél , mesél...amikor hazaérek igénylem is az egyedüllétet egy darabig.
2021. máj. 19. 20:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!