Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen gyakran fáj a fejetek?

Milyen gyakran fáj a fejetek?

Figyelt kérdés

Nekem egyre gyakrabban, most is kellett gyógyszert bevennem.

Írjátok meg, hogy múlik el, kell-e gyógyszer, hány évesek, és milyen neműek vagytok.



2021. máj. 26. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem évi 1-2 alkalommal, nem veszek be rá gyógyszert. 27N

Páromnak minden frontnál, vagy kialussza vagy cataflamot vesz be rá - ha nem csillapodik, akkor hányós migrénbe megy át. 28F

2021. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Ézsaiás 33:24."Egyetlen lakos sem mondja majd: Beteg vagyok! A népnek mely a földön lakik megbocsáttatott a vétke."

Talán furcsának találod, mi köze ennek a fejfájáshoz? Egyre több front és egyre több betegség nehezíti meg nemcsak idősek érint, hanem egyre fiatalabbak életét. Meggyengül az immunrendszer, és nincs védekezés.

De lesz egy új világ melyben nem lesz szenvedés!

2021. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 héten 3x kb.
2021. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az utóbbi 1,masfel hónapban jobban elojott a fejfajas. Szinte minden masodik nap fáj.
2021. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 30 éves koromban kezdett el fájni, először évi 2×, aztán lassan felszaporodott egy-kéthetire. Végül elkezdtem egy könnyen felszívódó szénhidrát és tejtermékmentes étrendet, fél év múlva 2-3 hónapra csökkent a fejfájás gyakorisága.
2021. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eddig még egyszer sem.

50 F

2021. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

2-3 havonta.


Viszont a mostani időjárás katasztrófa, nem csodálom, ha gyakran fáj az érzékenyeknek.



28/N

2021. máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!